Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik szinte egész nap rá gondolok, de én eléggé visszahúzodo vagyok. Hogy tudnék ezen változtatni, hogy tudjak vele tobbet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Facebookon néha írok neki, csak mindig cikinek érzem magam mert nemtudok sose semmi újat mondani vagy kérdezni tole és így az egész beszélgetés max 10 percig tart és félek attol hogy ez már idegesíti ot.
2012. márc. 18. 21:57
 1/2 Tasak92 ***** válasza:
ha fb-on írsz csak azért érzed cikinek,mert te tudod,hogy mit akarsz tölle,valójában,ha belegondolsz,más lányokkal amikor beszélsz nem érzed cikinek. Szóval szerintem az a megoldáas,hogy elején facen tárgyalj vele...próbálj témát kapni és az köröl zajoljon le a beszélgetés.Kérdezzél,mesélj,de főleg kérdezz,érdeklődj iránta,és mindig mondd el saját véleményedet. Szerintem...
2012. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hivd el valahová amikor társasággal mész és vele foglalkozz legtöbbet. ha a barátaid is ott vannak nem kell stresszelni, h téma nélkül maradtok és te is felszabadultabb lehetsz. és nem is nyilvánvaló a szándékod, hiszen nem úgy hivod, h kettesben legyetek.legalább igy ismerkedhettek.
2012. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!