Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhattam ezt, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhattam ezt, azzal a tanárnővel, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Az egyik óra után mentünk le a földszintre és megláttam..és elkezdtem arra menni..lazán mentem utána..és el is felejtettem, hogy a cuccom nem ott van, hanem egy másik teremben..és csak mentem után..oda értünk a teremhez benézett..(minden terembe a folyóson benézett, mert kereste, azt a tanárnőt, akivel jön reggel meg megy haza délután, de ezt én csak akkor tudtam meg, amikor oda értünk..de ez most végül is lényegtelen.)..és fordult ki én meg ott álltam előtte..még köszöni is elfelejtettem rendesen lefagytam..Nem tudom miért csináltam..csak mentem utána..

2014. márc. 19. 17:31
 1/3 Mr. Brown ***** válasza:
65%
Mint a kiskacsák az anyjuk után?
2014. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
..nem..nem épp az volt a fejembe, hogy édesanyámat követem..:D
2014. márc. 19. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ez teljesen normális!! És nem néz ettől parasztnak a tanárnő, ha alapjáraton nem vagy kötekedős.



kiskacsa :D

2015. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!