Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha még nem volt barátom, és nem volt első csókom sem? 14/L

Figyelt kérdés
Én nem gondoltam hogy ez gáz,amíg nem kaptam egy két cinikus megjegyzést ezzel kapcsolatban..:/

2014. márc. 19. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is csak második csókom volt :D
2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem.
2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem ez tök jó, és egy normális fiú nagyon fogja értékelni hogy nem vagy ribi :)
2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! De ha ez nagyon zavar, lesz itt egy-két jelentkező...
2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 K. D. G. válasza:
Szerintem ilyen helyzetekben nincs ciki/nem ciki. Ez teljesen normális a korodban.
2014. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hidd el, nem gáz! akik leszólnak emiatt, éretlenségből teszik. csak így akarják maguknak bizonygatni, hogy ők ettől menők. tényleg jó dolgok ezek, nem azt mondom, hogy egy lánynak 18 éves koráig nem kéne semmit sem csinálnia, mert ez a pár év arra való, hogy megtapasztalj minél több dolgot. nekem 14 évesen történt az első csókom, egyáltalán nem volt jó, és tök spontán történt, nem is éreztem semmit a fiú iránt, főleg hogy akkor láttam életemben először és utoljára. de az "első csók" témája túl van értékelve. tény hogy megtör valamit, de nem nagy szám. inkább az fontos, hogy járj valakivel, a kapcsolataid. persze el kell indulni egy úton. nekem sok barátnőm van, akik még sosem csókolóztak, én pedig sokmindent csináltam, ebből a szempontból más vagyok. nem vagyok prűd, és eléggé szabad(os) voltam egy időben, és idegenekkel próbálgattam ezt-azt (szexet nem). és megkomolyodtam, és csa az számít hogy szerelmes legyek végre. de ezt nem lehet görcsösen akarni. ha tíz év múlva visszanézel majd, mindent át fogsz látni majd, hogy mi miért történt úgy, ahogy, mert minden úgy van ahogy lennie kell. foglalkozz sokat magaddal! szerintem nagyon fontos, hogy legyen saját stílusod, egyedi legyél, így többen felfigyelnek majd az igazi egyéniségedre, mintha csak beolvadni szeretnél. formáld magad belülről, legyél művelt, ugyanakkor amit szeretsz, abban legyél jártas, legyen valami művészet/sport/tudomány, amit élvezettel csinálsz. mindenki kedveli a sokszínű embereket, ha nem csinálsz semmit, unalmasnak tűnhetsz. viszont ne azzal foglalkozz, ki milyennek lát. vagyis, ez is fontos, én pl. rendkívül hiú vagyok, de nem érdekel, ha valaki rossz véleménnyel van rólam, mert kialakítottam egy szilárd énképet, így magabiztos vagyok, és akármit csinláok elhiszem hogy az jó, az király. de folyamatosan tökéletesítgetem magam, kritizálom magam. nem tudhatod mit hoz a jövő, de hidd el hogy MINDENKInek jár az agya ezen ennyi idősen és ez ellen csak annyit tudsz tenni, hogy magabiztos vagy, foglalkozol magaddal kívülről (ez is fontos:)) és belülről, pozitívan állsz a dolgokhoz és nem görcsölsz rá. ha sugárzik rólad hogy az vagy ami lenni akarsz és egyedi vagy, lesz, aki felfigyel rád.

viszont azt tudnod kell, hogy általánosságban (!) az introvertált, befelé forduló, csendesebb, esetleg önbizalomhiányos, otthonülős lányok később tapasztalnak meg ilyeneket, mint a beszédes, pörgős, csacsogós, társasági életet élők. Nem azt mondom, hogy az egyik személyiségtípus előnyösebb,m int a másik, de ne akarj az lenni, ami nem vagy. Csak légy önmagad. De tudd hogy ha mondjuk nem vagy egy magabiztos, társasági lény, akkor neked nyilván több idő kell majd.

16L

2014. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok,hogy válaszoltatok!:)
2014. márc. 19. 19:59
 9/10 anonim válasza:

a kurrva édes anyját az olyan faszoknak, akik ilyet mondanak -.-

14 éves vagy...... 10 év múlva mi a geccci lesz? 5 évesen fognak basszni?

cinikus megjegyzés xddd

2014. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elképzelhető..A mai világban. Nem hogy 10 év múlva.
2014. márc. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!