Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16l vagyok az első csókom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16l vagyok az első csókom nem a szerelmemmel volt, jó volt akkor de visszagondolva sajnálom h az osztálytársammal történt meg, aki a barátom. Nagyon elcsesztem? Mit csináljak? Emésztem magam mert ez volt az első!

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legalább a jón ne aggódj! Majd lesz szerelmed, akivel szerelemből csinálod. Az mindennél csodásabb lesz.
2013. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első csók nem számít. Azt sokan el is felejtik. A szüzesség elvesztése viszont már fontos, hogy azzal történjen akit szeretsz.
2013. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) sokat segít tényleg:) azt is érzem, h azért csináltam mert kíváncsi voltam milyen, nem tudtam kivárni, hogy majd a barátommal történjen meg:(
2013. nov. 24. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:

tehát akkor mégcsak nem is arról van szó hogy sulibuliban forró hangulatba hozott a zene meg a málnaszörp és mivel mindenki más is nyalokodott körülöttetek hát ti is beleadtatok mindent hanem sziplán odamentél a barátosztálytárshoz hogy "figyú csókolozzunk mert megöl már a kiváncsiság milyen lehet"

?

2013. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
emiatt ne emészd magad.
2013. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen rágnod magad, megtörtént, ez van.

Csak a szüzességedet ne így veszítsd el.

2013. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem nem úgy volt:) egy bárban voltunk az osztály felével, jól éreztük magunkat, korábban bejött most már csak barátként tekintek rá és ő is rám, aztán kihívott beszélgetni, beszéltünk fél órát, és tudtam, h mi lesz mi jön és h nem szeretem de ott maradtam és megtörtént
2013. nov. 24. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű: megölöd magad, reinkarnálódsz, és tiszta lappal kezdesz mindent :)

(Ne legyél már ennyire ostoba...)

2013. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Nekem "ellopták" az első csókom úgymond, de nem bánom. Lesz még sok, nem olyan lényeges.
2013. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne csináld már. Régen még tetszettetek is egymásnak, akkor mi a probléma? Hogy nem konkrétan szerelem volt? Ennyi erővel ha a pasiddal élted volna át, akivel mostanra különvált utakon járnátok, azt is bánnád, mert "nem ő volt az igazi"?... Akkor jelentene ez problémát, ha egy életre elvette volna a kedved a további csókolózástól, neked viszont emléknek sem rossz.
2013. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!