Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, véleményeznétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, véleményeznétek az alábbi két képem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. márc. 19. 22:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Félre ne érts, becsülöm a belefektetett munkád, de... Szerintem ez már erősen túlzás. Bár ez csak személyes vélemény, de én személy szerint a természetes(ebb) hatást sokkal jobban szeretem. Ez már nagyon túlzás. Főleg a második képen, az elsőn még elmennél, ha nem csücsörítenél, hanem normálisan néznél.

És hidd el, ugyanezt mondom a barátomnak is, aki kondizik, bár ő mondjuk nem szed semmit, csak fehérjedús étrendet követ, de még így is zavaró, mennyire túlgyúrt izmai vannak néhol... :S

De ismét, ez csak személyes vélemény. Ahogy látom a válaszokból és a második képből, nem nagyon lehetnek problémáid a csajozással, szóval nem értem, miért kérdezted itt ezt meg.

2014. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

A képen látható lánnyal szoktam edzeni, eljárok szórakozni meg minden, de időm nem sok jut belemerülni egy-egy ismerkedésbe

Amint láthatod elsősorban magamnak akarok megfelelni, utána jön a külvilág, de valakinek már ez is "sok"

2014. márc. 19. 22:59
 23/29 anonim ***** válasza:

19! Talán onnan, hogy 9napja is felrakott 3képet és ott van a megválaszoltjaim között a kérdés!!! :)


Kedves Kérdező!

Ezelőtt is leszóltam a kis trikódat, hát most is! :)

2014. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ezt az üzenetet véletlen a korábbi posztodhoz is elküldtem, pedig ide akartam:


Szerintem egy kicsit már batár vagy, de nem ezzel van a gond, mert k..rva sokan irigyelnének egy ilyen fizikumot, meg sok csajnak bejön, inkább a tálalással van a baj. Tök sz..r az a mélyen kivágott atléta, meg ez a csücsörítés, de a leggázabb az a b..zis sárga hálós trikó. Csak lerontod a megjelenésed, ne tedd, mert látszik, hogy sok energiát fektettél bele és jó a tested, de ezek csak elvonják róla a figyelmet. And don't skip leg day!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és hogy fekvenyomás/guggolás/felhúzás mennyivel megy? Nem szériába, hanem egyetlen ismétlés, ami még kimegy. És bocsi, hogy fiúként írtam. 22/f

2014. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én k&rvára nem vagyok irigy. Nem titok, 172 centi vagyok és 55 kiló, egy pálcikaember. De ilyen sose szeretnék lenni.


Befektetett munka? Az tényleg van benne, rengeteg. Kétségtelen. De minek? Ezért a testér, hogy így nézzen ki, minek gürcölni? De komolyan! Esztétikailag nem szép! Feleslegesen melózik. Minek azért oda tenni magad, hogy aztán randán nézzél ki? Hol van ez az antik szobrok férfitest-ideáljától?


Egy mai focistának szebb izomzatú teste van, vagy egy könnyűatlétának.

2014. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Aki leszólta az a szívemből szólt.

Egyébként miért itt kérdezed, hogy hogy nézel ki?

Nincsenek barátaid vagy mi?

2014. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az alkarod túl vékony a testedhez képest. Csinálj vele vmit, mert így elég furán nézel ki. És ne csücsöríts.
2014. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért van rajtad női felső? Vagy ez ilyen agender dolog?
2014. márc. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én becsülöm a befektetett munkát mert tény hogy nem egyik napról a másikra lesz ilyen valaki és nem kevés akarat kell hozzá.


Ugyankkor számomra teljesen lerontja az összhatást a viseleted a képeken, egyszerűen nincs jobb szavam rá minthogy gagyi. Olyan ki ha én nem stílusú ( ami megjegyzem a legtöbb ember számára primitívnek és közönségesnek hat, nekem is) és mivel csak az izomra fekteted a hangsúlyt (öltözködés, pózolás + játszótéren ez komoly???) olyan benyomást keltesz mitha fejben nem lenne semmi. Túl is vagy gyúrva az én izlésemnek. Ha arányos valaki az sokkal szebb így olyan vagy mint egy troll aminek nincs nyaka.


És az arckifejezésed, hát a macskám szeméből több értelem süt mint teiedből az első képen, pedig egy olyan négylábúról van szó amit a locsolókannából kellett kimenteni mert beszorult a feje mikor abból akart inni (volt friss vize a táljában) és a bugyborékolásra lettünk figyelmesek.


Nem tudom minek egyébként így pózolni meg kérdezgetni, szerintem ez bizonyítási kényszer akkor meg durván problémák vannak az önértékeléssel. (Vagy egónövelő kérédés, mely esetében gratulálok eljutottál a plázacica szintre).

Egy ilyen testel messze elég viszajelzést kap az ember ahhoz, hogy tudja hányadán áll.


Szóval mindent összefoglalva, lehet, hogy normális ember vagy, de ezek a képek nagydarab agyongyúrt telepi hmcs.-nek festenek le a szó lehető legrosszabb értelmében.

2014. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!