Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok olvassátok el légyszi...

Lányok olvassátok el légyszi s véleményeznétek?

Figyelt kérdés
Írtam már kb.2 napja h mensi után 2 nappal + tesztjeim voltak(Medi Lab)s írtam h fel is hívtam a dokim,s azt mondta h simán lehet hogy baba van a mensi ellenére is.Azt mondta teszteljek2 naponta és aug.elején megnéz,mert még úgy sem látna sokat.Hát tegnap teszteltem de nem kaptam Medi Labot,viszont - ak lettek.Ma teszteltem reggel Medi labbal és Clear Bluval,a Medi lab erősebb mint 2 nappal ezelőtt(+)a Clear Blue nagyon halványan +.Szerintetek hogy lehet?Ez a 2 teszt mutatja más nem?S hogy lehet h nem látna semmit?Mert ha középidőben estem teherbe akkor már látna vmit nem?Bár most vasárnap múlt el...A mensi előtt 6 nappal voltunk együtt még,lehet h abból?Szerintetek hihetek a tesztnek?Tüneteim nem nagyon vannak,a mellbimbómba néha bele szurogat és a petefészkem is nagyon szúrt tegnap este,vmint pattanások jöttek ki az arcomon és a fejem elég sokat fáj,ami nem szokott.????Köszi nektek a válaszokat...:)
2009. júl. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszem, tegnap válaszoltunk, nem is kevesen, ugyanerre a kérdésre.


Tesztelj minden nap, de csak egyféle teszttel. Ha napról napra erősödik a második csík, akkor terhes vagy. Ennél többet, jobbat mit mondhatnék még??

2009. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Elhiheted, beleélheted magad. Nem vagy egyedül:-)))
2009. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem produkálod a tüneteket! Menj el dokihoz. Nekem a kezdeti stádiumban nem voltak ilyen tüneteim. A leg elsőjel a hányinger, hányás volt. Azt még nem érzed? :DDD
2009. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Milyen tünetekről beszélsz?Ami van az minimális és mástól is lehet,tistában vagyok vele. Elsősörban a tesztekről való véleményezések érdekelnek,amit nem tudok produkálni....
2009. júl. 23. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a korábbi kérdésedet, de ha kettő teszt is ki mutatta hogy pozitív akkor szerintem terhes vagy. Hogy a másik teszt előtte miért mutatott negatív eredményt nem tudom. Tény hogy a teszt sem 100 %os, de egymás után többször nem hiszem hogy téves eredmény lenne.

Szerintem próbálj megnyugodni, tereld el a gondolataidat valamivel és két nap múlva tesztelj megint. Majd írd meg mi lett.

2009. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!