Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a domináns nőket kedveli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a domináns nőket kedvelik a férfiak?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom, hogy a férfiak többsége, még a félénkebbek, önbizalomhiányosok is domináns, irányító típusú nőket keresnek. Hiába a kedvesség, az odaadás és a figyelmesség a részemről, nem tudnak elfogadni, mert félénk és csendes vagyok. Nem is akarnak igazán megismerni, hogy milyen is tudok lenni, ha felszabadulok, inkább beskatulyáznak és nem kérnek belőlem. Hamarabb választanak egy uralkodó típusú nőt, aki nem becsüli őket semmire, mint hogy egy olyan nőnek adjanak esélyt mint én. Pedig még meg is mondják, hogy tudják, hogy én biztosan hűséges lennék hozzájuk és bennem megbízhatnának. Kedves, odaadó és szép nőnek tartanak, de ez mind kevés. Inkább egy olyan nő kell nekik, akire felnézhetnek, nem baj, hogy semmi szeretetet nem kapnak tőle és fél/egy év múlva úgyis kidobja őket. Hát ilyen a mai férfiak többsége. Vagy csak az alacsony önértékelésű férfiak keresnek maguknál erősebb akaratú nőt?
2014. márc. 20. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem legtöbbször alacsony az önértékelésem, mégis jobban örülnék egy magadfajta barátnőnek.
2014. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel, mert ki nem állhatom a domináns, hangoskodó, arrogáns, "én vagyok mindig a középpontban" tipusú nőket.
2014. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én mind a 2féle típust szeretem,de egy "dominánsabb" lánnyal jobban elvagyunk ,elhülyülünk mert hasonlóak vagyunk.De akkor is én maradok dominánsabb.Másképp nem is lehetne elképzelni :)


király mellé királynőt :D


azt viszont nem tudom néhány férfi miért szeret kisfiút játszani.ebben az esetben a nő inkább kihasználja a srácot.ahogy írtad :D

2014. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

erre egy kérdéssel tudok válaszolni:

miért az idősebb pasikat kedvelik az azonos korú lányok?


Egyre inkább azt tapasztalom, hogy a nők többsége, még a félénkebbek, önbizalom hiányosok is domináns, irányító típusú férfiakat keresnek. Hiába a kedvesség, az odaadás és a figyelmesség a részemről, nem tudnak elfogadni, mert egyidős és kevésbé férfias vagyok az idősebbekhez képest. Nem is akarnak igazán megismerni, hogy milyen is tudok lenni, ha felszabadulok, inkább hülyének néznek és nem kérnek belőlem. Hamarabb választanak egy uralkodó típusú férfit, aki csak kihasználja őket, nem becsüli őket semmire, mint hogy egy olyan férfinak adjanak esélyt mint én. Pedig még meg is mondják, hogy tudják, hogy én biztosan hűséges lennék hozzájuk és bennem megbízhatnának. Aranyos pasinak tartanak, de ez mind kevés. Inkább egy olyan férfi kell nekik, akire felnézhetnek, nem baj, hogy semmi szeretetet nem kapnak tőle és fél/egy év múlva úgyis kidobja őket. Hát ilyen a mai nők többsége.


Itt egy válasz arra amit kérdezel, tudom elsőre nem válasznak tűnik, de igazából az. Mindennek megvan a maga "menete", ez is meg az is amit te írsz, többé-kevésbé valós.

2014. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz kedves kérdező a nők 90%-a a domináns férfiakat keresi. Szerintem ez azért van mert az emberek alapvetően lusták és kényelmesebb egy olyan élet ahol a másik fél irányít és megszabja a dolgok nagy részét. Így nem kell mindig tervezni stb...
2014. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bizony, nem jó az önbizalom hiánnyal küzdő nő. Sokkal jobb egy egészséges lelkű és erős nő.Te is az lehetsz, csak erősen kell akarni és tenni érte.
2014. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4-es válaszolóval teljesen egyetértek én válás után majdnem 5 évig kerestem az igazit és végre megtaláltam egy rendes, kedves, nem szószátyár nőben. De addig nagyon nehéz volt, mert rendes voltam, meg udvarias és így már alapból meg sem akartak ismerni jobban a nők...
2014. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, remélem lejön a válaszomból hogy a mai lányok az idősebbekre gerjednek, mert lényegében ez a fő mondanivalóm az uralkodás mellett.


inkább legyen egy pasi => idősebb, és bunkó

mint => egyidős és normális

2014. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az én párom 5 évvel idősebb vannak azért kivételek :-) 36/F
2014. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyébként 8-as hány éves vagy? Mert szerintem a nők a 35 alatti férfiakat még gyerekesnek tartják, tisztelet a kivételnek...
2014. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!