Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mindig a férfi a domináns fél? Mindenféle tekintetben?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy igen. De még sosem volt párkapcsolatom.


A környezetemben vettem észre, hogy bizony a férfiaknak szükségük van arra, hogy a nagy lélegzetvételű kérdésekben ők döntsenek, több barátjuk, színesebb társasági életük legyen, az iskolai végettségük magasabb legyen, a karrierjük pedig sikeresebb. Arról nem is beszélve, hogy ők legyenek, akik több pénzt hoznak a házhoz.

Ellenkező esetben az önbecsülésük látja kárát, deprimáltak, frusztráltak lesznek.


Ti erről it gondoltok? Ez csak az én megfigyelésem.


2013. szept. 16. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak olyan kapcsolatok is ahol a nő a domináns fél, én láttam már ilyet!
2013. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hanariko ***** válasza:
100%

igen, sajnos az esetleges kevesebb kereset vagy alacsonyabb végzettség frusztrálja őket. mert ugye régen az volt, hogy a nő nem dolgozott, a férfi kereste meg az összes pénzt, csak sajnos a mai körülmények között ez megengedhetetlen.

a döntéseket szerintem közösen kell meghozni, bármekkora lélegzetvételű és, egy egy normális pasi szerintem mindent meg is kell, hogy beszéljen a párjával, ami mindkettőjüket érinti. A több barát, színesebb társaság szerintem... mindegy. Vagyis az már igazán részlet kérdés, hogy kinek hány barátja van, ha ilyen piti dolgok összeveszés van vagy valami, ott már nem okés a dolog.

2013. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Láttál 5-6 példát aztán idejössz, hogy "minig ez van". Utálom az ilyet.

Szóval nem, nincs mindig így, elég logikus, hogy az élet nem egyszínű... "papucs férfi" fogalom megvan?

2013. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm... Nem... Nem... Egyáltalán nem... Nekem igaz, csak barátnőm van, de ha valami nagyobb lélegzetvételű döntés van, akkor együtt nekiülünk és kiötlünk egy mindkettőnk számára előnyös megoldást, nem viszem át tűzön-vízen az elképzelésemet, még akkor is, ha tudom, hogy szar, de nem ismerem be, mert sérti az önbecsülésemet. De amúgy igen, én is megfigyeltem már ezt a jelenséget, ajánlom figyelmedbe a South Park 15. évad 4. részét... ;)
2013. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam már olyn párt, ahol a nő volt a domináns, de ott a férfi teljesen háttérbe szorult, szó nélkül meghunyászkodott a feleség előtt, és messziről lerítt róla, hogy 0 az önbizalma.
2013. szept. 16. 09:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 5-6 példát láttam csak, családban szinte csak ezt látom, meg a tágabb környezetemben is.
2013. szept. 16. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
a nők több ezer éve dolgoznak. mese a nem dolgozó nő. amerikában és európában csak szűk rétegnél, rövid ideig létezett és létezik
2013. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem, mert én csak egy egyenlő féllel tudnám elképzelni a kapcsolatot! :)

(ez nem azt jelenti, hogy búza vagyok xD csak a lányokat szeretem! :) )


21f

2013. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szüleim mindent megbeszélnek egymással és közösen döntenek. Mindkettőnek egyetemi végzettsége van, de anyukám keres jóval többet, mégsem problémázik ezen senki.
2013. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!