Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a buszon hogy bármerre nézek csókolózós párokat látok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:58
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
jó eséllyel. Találj te is magadnak egyet.
2014. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz van :)

És hát tudod mi van ilyenkor : Itt a Tavasz dagad a f...

2014. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
100%

örülj hogy nem dugnak,nem hallottad hogy nemrég fiatalok játszótéren egy nagy zárt csúszókán vagy min keféltek?

a kis gyerekek meg játszottak a játszótéren közben.

ilyen a mai kamaszok,mint az állatok,ahol rájuk jön ott csinálják.

2014. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged, engem is zavar. Párom meg persze egyből megsértődik, hogy szégyenlem őt, ha nem ölelkezem vele közönség előtt... ez van, én nekem ez nem megy tömegben.
2014. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy kósza csóknak csak örülök, jó érzés boldog embereket látni. De amikor már átmegy a dolog parttalan cuppogásba vagy kvázi pettingbe, az már borzasztóan tud zavarni.
2014. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dörmögő válasza:
100%
Amíg a sofőr vezetés közben nem csókolózik addig engem nem igazán zavar a dolog.
2014. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!