Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rájönni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rájönni, ha internetes ismerkedésnél egy fiú csak ki akarja használni a lányt?

Figyelt kérdés

Már több, mint 3 hónapja beszélgetünk, majdnem mindennap váltunk pár szót. Tudom, hogy interneten keresztül nem lehet szerelmesnek lenni, ha még sosem találkoztunk, nem is mondom, hogy az vagyok, de már kötődöm a fiúhoz, nem bírnám ki, ha nem beszélnénk többé. Egy hosszabb üzenetben pár napja el is mondtam neki mindent őszintén, hogy imádok vele beszélni, és mikor ír, a szívem mindig gyorsabban ver, de azt nem mondtam ki, hogy szeretem. Ő erre nem csak egy szóval válaszolt, hanem elmondta, hogy nagyon boldog, mert ő is ugyanígy érez, és már nagyon várjuk a napot, amikor végre találkozni fogunk.

Egész aranyos fiúnak ismertem meg a három hónap alatt, még sosem találkoztam tőle 'jobb' fiúval. Mindig kedves velem, meg nem szokott bunkón viselkedni. Szinte már mondhatni tökéletes, ezért is félek ettől az egésztől, hogy nagy csalódás fog érni. Amikor telefonon beszéltünk, akkor is nagyon aranyos volt, és azóta gyakran mondogatja, hogy hiányzik neki a hangom. A szexről nem beszéltünk, sosem hozta fel, csak annyit tudunk egymásról, hogy én még szűz vagyok, neki pedig volt eddig pár egyéjszakása, amit nem igazán szeret, de ennyiben ki is merült a téma. Elmondása szerint komoly kapcsolatot keres egy normális, okos lánnyal, akinek vannak céljai az életben, és szerinte én ilyen vagyok, szeretné, ha a barátnője lennék.

Tudom, hogy neten lehet mondani bármit, de mégis mire lenne jó neki 23 évesen, egyetem, tanulás mellett több hónapig feleslegesen pazarolni az idejét egy lányra, akivel csak szórakozgatni akar? 18/l


2014. márc. 20. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a fiú nem magyar, az egyetem miatt lakik itt. Tudom, hogy több külföldi csak szórakozik a fiatal magyar lányokkal, de reménykedek, hogy talán ő nem olyan.
2014. márc. 20. 18:13
 2/2 PearlDiver ***** válasza:

Elég könnyen megtudod, mit akar, ha elkezdesz vele találkozgatni. Mégpedig a testi közeledéséből: ha azonnal vagy 1-2 héten belül rád nyomul, akár kérdés nélkül vagy a te kérésed ellenére, akkor sajnos valószínűleg csak egy lyuk vagy neki.

De ha látod, hogy tiszteletben tart, érdekled és türelmes veled, tehát hónapokig is szívesen építgeti a kapcsolatot anélkül hogy meg akarna fektetni, akkor minden okod megvan a bizakodásra.

Szóval azt javaslom, ne dobd oda neki magad, hanem építsétek az eddig is jól alakuló szellemi-lelki síkra a kapcsolatot, sokkal izgalmasabb úgyis, ha a testi kötődés lassan, figyelmesen alakul ki.

Hajrá, szurkolok neked! :)

24F

2014. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!