Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél, mennyivel javítja az esélyt, a sikeres randihoz a folyamatos skypolás?

Figyelt kérdés
Tudom virtuális szerelem, nem valós, de eszméletlen érzelmek vannak egy lány iránt, ő is viszont, képet láttunk mind ketten egymásról, azt tudom, hogy msn-en irkálás csak, az nagyon ferde képet ad a másikról, de vajon ha folyamatosan beszélgetünk, skypolunk, az akkor mennyire javíthatja a helyzetet, egy sikeres randihoz, hogy szép kapcsolat legyen belőle.
2012. nov. 12. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább minél előbb találkozni kellene szerintem.:)
2012. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván, talin vagyunk, de addig is mire számíthatok
2012. nov. 12. 00:55
 3/10 Fura Yokomura ***** válasza:
52%

"Eszméletlen érzelmek"

Na neee kép és csetelés alapján?! Úristen! :D

Szerintem ne skypoljatok, hanem mihamarabb találkozzatok!

Sőt a helyedben a gépet is eladnám...

Jóhogy már nem kéred meg a kezét msn-en, mert minden bizonnyal ő a nagy Ő...

Lehetne virtuális gyereketek is, mondjuk egy tétova teve :D

2012. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet, h szuperül elcsetelgettek, aztán az első találkozás lehangoló lesz. lehet, h most tényleg ráéreztetek vmire és ezért ennyire jó beszélgetni, élőben meg még ennél is jobb lesz. minél előbb találkozzatok személyesen, akkor minden kiderül.


nincs olyan, h virtuális szerelem. egy kapcsolat az első randitól indul, amíg nem látjátok egymást élőben, addig csak önámítás

2012. nov. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is társkeresőzök, de nem Skype-olok senkivel! Minél előbb igyekszem találkozni az illetővel. Ért már meglepetés már így is! Chat, profilkép alapján helyes szimpatikus pasi élőben vállalhatatlan kripli volt!
2012. nov. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lépitek át a virtuális mezőt igazi és személyes találkozás nem lesz,akkor tök mindegy mennyit skypeoltok.
2012. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy időben én is társkeresőztem, megszakításokkal kb. másfél évig. Összesen kétszer chat-eltem. Az egyiknél kiderült, hogy külföldön él, a másikat pedig sikerült 2 perc alatt megsértenem.

Egyetlen randi előtt beszéltem telefonon a lánnyal.

Az összes többi esetben se telefon, se Skype nem kellett. Néhány levélből kiderül, hogy érdemes-e találkozni.

2012. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem legalább egyszer megpróbálkozhatnátok a skype-pal. nekem volt olyan, akivel netről találkoztam, tök jól elbeszélgettünk msn-en, aztán kiderült, hogy olyan durva beszédhibái vannak, hogy nem birom egyszerűen elviselni.
2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nyilván, talin vagyunk, de addig is mire számíthatok"

Milyen addig????? Találkozzatok minél előbb! Látszik, hogy semmi tapasztalatod sincs! Nekem már volt olyan is hogy tali előtt nagyon jól elvoltunk neten, telón, aztán 3 napon belül randi, ami a lehető legromantikusabbra sikerült, egyből megbeszéltük a köv. talit, csókokkal váltunk el, aztán mégis lemondta a köv. randit és lekoptatott a csaj minden indok nélkül. Fogsz te még pofára esni ilyen hozzáállással!

2012. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már egy jó hete együtt vagyunk, boldogan, szóval szerintem, aki nagyon jól elvan neten és egy hullámhosszon vannak az szinte biztos, hogy élőben is jól fogja magát érezni vele. Ezt magas érzelmi intelligenciával rendelkező emberek megérzik
2012. dec. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!