Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paristogo kérdése:

Honnan tudjam, hogy érdeklődik e utána? Ha igen mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy iskolába járok,soha nem beszéltem még vele de egyszer mikor észrevettem, hogy engem néz elkezdtem figyelni és ez nem csak egyszeri alaklom volt nekem pedig már ez előtt is nagyon tetszett.

16/L



2014. márc. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan cuki :)
2014. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik barátnőm is ezt mondta:) egyébként én elég visszahúzódó vagyok úgyhogy én nem kezdeményeznék mert már akkor is elpirulok ha a folyosón találkozunk ...
2014. márc. 20. 19:32
 3/4 anonim válasza:
Én se mernék kezdeményezni. Szerintem várj míg ő kezd, ha meg ő se mer akkor próbálj meg te. :) sok sikert.
2014. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel facen, abba nem pirulsz bele. Hàtha ràd ìr, ha nem likold az olyan megosztàsàt ami közel àll hozzàd, ebbe se pirulsz bele, söt még egy messengeres sziàba sem.
2016. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!