Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen és hány jelből érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és hány jelből érzi egy fiú/férfi, hogy érdeklődik utána egy lány/nő? Részletek lent

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, és tetszik egy fiú/férfi, 27 éves. Egy munkahelyen dolgozunk, de nem találkozunk mindig. 3 alkalommal kezdeményeztem beszélgetést vele, akkor jót beszélgettünk, de ezenkívül semmi nem történt. Egyébként egy környéken lakunk, és mondhatni ismerősök vagyunk, de csak nem régóta dolgozunk egy helyen. Abból, hogy kezdeményeztem vele beszélgetést, egyértelműen következik, hogy tetszik nekem? Tudom, hogy ha nem reagál, akkor valószínű nem tetszem neki, de lehet az, hogy nem veszi észre?

Egyébként a koromhoz képest félénk vagyok, és ahogy tudom, ő is, nem volt sok kapcsolata.


2010. máj. 27. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjátok abba ezt a jelküldözgetés dolgot. Elég ritkán működik, meg lehet, hogy nem veszi a jeleket...

Menj oda és közöld vele, hogy történetesen bejön neked, és szeretnéd jobban megismerni.

Ha nemet mond, akkor továbbállsz és nem kínzod magad tovább.

Ha igent mond akkor meg mindent bele :)

2010. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha nemet mond, akkor utána hogy találkozzam vele szinte nap mint nap? Nem ciki?
2010. máj. 27. 21:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy félénk ember abból, hogy oda mennek hozzá beszélgetni előbb következtet arra, hogy meg akarják szívatni, mint arra, hogy tetszenek valakinek. De csak indulj ki magadból. Egy beszélgetéskezdeményezésből rögtön erre asszociálnál? (Mondjuk Te nő vagy, Te lehet... :D)


Szerintem ismerkedj vele tovább, legdurvább esetben is egy haverság lehet belőle. Azt csak észreveszed, ha zavarod.


20F

2010. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Attól félek, nem biztos, hogy észreveszem, ha zavarom. És hogy tudom megkülönböztetni, hogy engem nem akar, vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot? Vagy ez nem is olyan lényeges már?

2010. máj. 27. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a férfiak nagy része nem tud női jeleket olvasni

a nők pedig nem tudnak jeleket küldeni

ezt tapasztaltam

meg kell kérdezni amit akarsz, különben nem fogja érteni a helyzetet

kellemetlen, ha nemet mond, de ha igent mond, akkor hatalmas kő fog leesni a szívedről

megéri

ne küldözgess jeleket, légy határozott, de kedves

2010. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gondolkodom rajta, hogy hogyan (fogalmam sincs...), és ha eljön a megfelelő idő, akkor megpróbálom, mert ez így tényleg nem mehet tovább! Köszi még egyszer!
2010. máj. 27. 22:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell félni :)

Megkérdezed.

Ha nemet mond, akkor az ő baja ű:D

Nem tudja mit veszített ;)

2010. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam meg, nyíltan nem merem, egy minta párbeszéd és érdekelne :-)
2010. máj. 28. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem kezdd egy egyszerű randikéréssel!!! vagyis kérdezd meg tőle, hogy munka után nem e lenne kedve beülni valahova csaacsogni veled. És akkor ha igen kicsit puhatolózhatsz!!!
2010. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A "Munka utan nem lenne kedved beulni velem valahova?" megoldas jonak tunik. Remelhetoleg igent mond, de csak legyel laza, es baratilag kozelitsd meg eloszor. A randin se ugorj neki azzal, h tetszik neked. gondoskodj rola, hogy kellemes tarsasag legyel, es vonzo. ne kirivo, hanem vonzo. A randi lehetoleg ne tartson tovabb egy-masfel oranal. nem a mennyiseg, hanem a minoseg a fontos! Ha minden klappol, akkor ezutan a tali utan mar csak varnod kell, mert Te megtetted az elso lepest, kovetkezo alkalommal el fog merni hivni o is Teged valahova. Ha nem hiv el akkor lehet h van vmi mas a hatterben... Te ez esetben se egetted be magad, es siman tudtok ezutan is egyutt dolgozni. Szoval sztem ne tamadd le, nem kell rohanni, nem kerget a tatar!! Hivd el valahova, tedd meg az elso lepest, aztan engedj szabad folyast az esemenyeknek.

Ez az en velemenyem. sok sikert. 25/L

2010. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!