Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos lányok nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányok nektek milyen érzés az, hogy semelyik fiú sem megy oda hozzátok, nem közeledik felétek?

Figyelt kérdés
Ugye átérzitek azt, hogy nem csak az átlagos fiúk vannak letojva? Mit éreztek? Mi miatt lehettek elkerülve?
2014. márc. 20. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
több felkiáltójelet írtam, hogy a mikulás hozzon neked húsvétkor kifestőkönyvet...
2014. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert nem akarom, hogy közeledjenek, így felhúzom a "védelmem".
2014. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég rossz. Ma együtt utaztam egy álompasival a vonaton, és úgy éreztem, még ránézni sincs jogom, klasszisokkal jobb nálam. :(
2014. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Átlagosként ne álompasikra hajts..
2014. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Átlagos csaj vagyok mégis nagyon sok fiú érdeklődik irántam, nem panaszkodok. Mondjuk nem is olyan körökben mozgok, ahol csak a külső a lényeg.....
2014. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Neha levegőnek érzem magam
2014. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nemtelennek érzem magam.
2014. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Az a probléma, hogy addig amíg egy átlagos srácnak egy átlagos lány is elég lenne addig, az átlagos csaj minimum álompasira hajt. Igazából átlagos srácként nem is éri meg náluk próbálkozni, nem azért mert nem elég szépek, hanem, mert semmivel sem kell náluk kevesebbet letenni az asztalra, mint egy álom nőnél. Emberileg pedig semmivel sem jobbak, mint a csinosabb társaik, sőt! Én sokkal több bunkó és egoista átlagos lánnyal találkoztam, mint bunkó és egoista szép lánnyal.
2014. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már megszoktam, így volt egész életemben. Néha megbámulnak elvétve (kb évente egyszer) oda is jön egy, de azokkal meg pont nem illettünk össze eddig.
2014. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!