Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a leghosszabb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a leghosszabb idő, amikor rájöttél, hogy csak fellángolást éreztél valaki iránt?

Figyelt kérdés

Tehát mennyi ideig tartott a leghosszabb fellángolás érzésed valaki iránt?

Pl. pár nap vagy akár több hét, hónap...?



2014. márc. 18. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
8 év 4 hónap 6 nap 11 óra 23 perc 10 másodperc
2014. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pár nap alatt elmúlik, ha tovább tart az már rajongás...

bár én abból már kinőttem...

2014. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 2 hónapja tart. A rajongás szót nem használnám, de még szerelmes sem vagyok. Olyasmi érzésem van, mint a fellángolásnál, de persze úgy érzem, hogy ez nem az. Ilyen sok ideig is tarthat vajon egy fellángolás?
2014. márc. 18. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
4 eve vagyunk egyutt, a harmadik utan elkezdtem erezni, hogy valami nem olyan, mint regebben. miert nem lepek? mert csak. :)
2014. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerelemként éltem meg, mára már csak fellángolásként tudok rá gondolni, ilyen volt azt hiszem kettő is, 2-3 hónapra, pont egymás átfedésével.
2014. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből idáig nem volt gond. Nagyon hamar rájövök, ha csak fellángolás. Más érzés mint ami nem az. Egyébként pedig ha úgy vesszük, minden fellángolás. A kérdés csak az, van e nyomós lelki, egyéb oka, hogy tápláljam/legyen motivációm táplálni a tüzet... 24F
2014. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év néha, takaréklángon néha, fullon. De rám unt, hogy nem lépek, úgyhogy végül is megértettem (ez szar volt). Nem tudom jól kifejezni az érzelmeim, de lehet, hogy nincsenek is nekem olyanok, nem ez volt az első est.
2014. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!