Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális embernek mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális embernek mondható az, aki a mellméretétől függően jön össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés

"nekem csakis a nagy mellű lányok tetszenek"

"kis mellűek nekem nem kellenek"

"kis mellű csajjal össze sem jönnék"


Hol maradnak az egyéb dolgok, pint például kisugárzás, személyiség, külsőségekben pl arc?

Milyen embereknek lehet nevezni az ilyeneket? Elmúltak már ezek egyáltalán tinédzserek?


2014. márc. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ösztönösen a nagy mell jelenti az utód biztosabb táplálását.

Állatok vagyunk mind.

2014. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
részesítheti előnyben, de ne legyen csak az a döntő. bár én a kis mellű csajokat részesítem előnyben, a nagy mellűt sem utasítanám el, ha úgy adódna
2014. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz amikor a lány kijelenti hogy neki minimum nála magasabb pasi kell de inkább 180 cm+ legyen..
2014. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
felszínesek, nőben nincsen szerencsére felszínes személy.:) a nőket nem érdekli mennyi pénzed van, meg h milyen laza vagy vagy jóképű, ők a szívedért szeretnek haha :,D bocs..
2014. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "csakis" szerintem is túlzás.

Inkább azt kellene mondania, hogy ezt keresi... de nyitott másra is, ha valami megfogja benne.

2014. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

annyi idióta elképzelésű ember van:

-nekem csak magasabb pasi kell

-csak szőkékkel

-a lábakra izgulok


ráadásul az arc is csak egy külsőség, ami ugyanúgy mérhető mint a mell.


szerintem neked inkább az a bajod, hogy kis melled van, és nem tuod elfogadni, hogy enm vgy népszerű. a nők belehalnak, ha nem ők a világ közepe.


a többi meg csak takargató rizsa.

2014. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és rosszmájú leszek:

nincs kisugárzásod sem.


De ezen viszont tudnál változtatni.

2014. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!