Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg félénk és gátlásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg félénk és gátlásos, vagy csak szívat? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Leveleztem egy lánnyal, tényleg próbáltam őt megismerni, nem nyomultam rá, többször is írta, hogy félénkebb típus. Váltottunk pár levelet, kérdezgettem őt, ő is engem, aztán pár napig nem írt. Tudtam, hogy tanul és dolgozik egyszerre, nem akartam erőszakos lenni, így kimaradt 2-3 nap. Akkor megint váltottunk pár levelet, ugyanúgy kérdezgetett ő is, mint addig, de jött egy kb. egy hetes kimaradás, amikor nem írt az utolsó levelemre. Ráírtam, hogy mi van, meg hogy szeretném őt jobban megismerni, kíváncsi vagyok rá, azt válaszolta, hogy sok minden összejött, meg feltett különböző kérdéseket, kicsit összefüggéstelenül, meg nem is a legfontosabb témákban. Válaszoltam neki, kérdeztem tőle én is, de megint semmi, jó pár napja. Nem igazán értem, hogy mi van, de nem akarok ész nélkül loholni utána. Szerintetek érdemes még foglalkoznom vele, vagy inkább hagyjam? Úgy érzem, ciki lenne, ha megint én írnék rá, de ugyanakkor meg szeretném őt megismerni, csak nem tudom, mit csináljak. Fogalmam sincs, hogy akkor most meséljek-e neki magamról, hogy elnyerjem a bizalmát, vagy abszolút nem is érdeklem, miért hanyagol ennyire. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

2014. márc. 20. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Én is igy voltam ezzel, nyugalom, lesz még folytatás. Írj neki nyugodtan és ne törõdj azzal hogy mindig te irsz neki. Nem szivat téged, ha azt tenné akkor másabb lenne a viselkedése. Meg irta is hogy félénk, ugyhogy nem merne ilyesmit megtenni. Beszélgess vele ugyanúgy mint eddig, férkõzz a bizalmába, érdeklõdj iránta, mondj neki szép dolgokat ahogy azt egy lánynak mondani szoktak. Ne siesd el a dolgokat, az ilyesminek idõ kell! Sok sikert! ;)
2014. márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!