Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként mondom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mondom, hogy már nagyon hiányzik az életemből egy párkapcsolat. Hogyan ne koncentráljak erre?

Figyelt kérdés

Szép estét kívánok Mindenkinek! :)


Eddig két, viszonylag rövid kapcsolatom volt. A másodiknak több, mint egy éve lett vége. Talán amiatt, mert nem volt elég önbizalmam, talán mert egyszerűen "így hozta a sors", jelenleg nincs kapcsolatom. Sokat változtam az utóbbi időkben, próbáltam magam lelkileg és külsőleg is fejleszteni. Úgy érzem, készen állnék egy kapcsolatra, mégsem sikerült eddig a megfelelő illetővel találkoznom és csak erre tudok gondolni... Próbáljak ne erre koncentrálni és majd akkor jön az a valaki, amikor nem számítok rá? (Esetleg érzett már hasonlóan valaki?)


Köszönöm a válaszokat!

18/l


2014. márc. 20. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
az alacsony,ronda fiú rád várnak
2014. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

éreztem ilyet :D de már elmúlt, már csak olyan szomorkás vagy elnyűtt vagyok, de nem szomorú. Majd belejössz (:


28/f

2014. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, a hozzád hasonlók válaszai miatt kellett volna kiírnom, hogy legyetek szívesek normális válaszokat legyetek szívesek írni...
2014. márc. 20. 22:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsánat. *legyetek szívesek normális válaszokat adni.
2014. márc. 20. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

jelenleg is hasonlóan érzek

20f

2014. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És milyen a megfelelő illető a számodra? Kiknek szoktál esélyt adni?
2014. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így érzek sajnos, fiúként. Egyedül a munkám meg az edzés az ami lefoglal és nem gondolok erre, edzeni is azért kezdtem el hogy jobban felfigyeljenek rám a lányok. Túlsúlyos vagyok már nagyon régóta ez is az oka a dolognak igazából. Már sokat változtam önmagamhoz képest és tovább csinálom.

Én is készen állnék egy kapcsolatra, úgy érzem akkor minden könnyebb lenne az életemben.


Az elfoglaltság az ami segíthet ezen, nálam például ez segít már amennyire. De igyekszem pozitívan gondolkodni és hozzá állni a dolgokhoz, nem csüggedek le.


21/F

2014. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönet minden eddigi kedves válaszolónak! :)


Nem tagadom, hogy fontos számomra a külső, így olyannal ismerkedek szívesen, aki tetszik. Nincs konkrét ideálom, azt viszont szeretném, ha a barátom magasabb lenne nálam (167 cm vagyok), számomra helyesnek talált arca legyen, igényes legyen (haj, ruha) és látsszon rajta, hogy van önbizalma. (Természetesen sok egyéb belső tulajdonság is fontos, de ezeket ugye kívülről nem látom).

2014. márc. 20. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Rossz érzés, de biztos találsz majd valakit.

Én most a tanulmányaim miatt nem érek rá ismerkedni, egy kis flörtöléssel megelégszem minden reggel, amikor megyek be az egyetemre...

De persze, amikor találok valakit, akkor mindig elbizonytalanítom magam, hogy megérné-e rászánni azt a sok időt.


20/f

2014. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

részben a saját elvárásaid is okozzák ezt, szerintem te is tudod, csak nem akarod elismerni. itt, vagy magad előtt.


az a lány, aki ma nem tlaál magának párt, abban biztosan van vlamilyen nagy hiba belül. vagy valami roppant kivétels egyén, aki valljuk be, nem sűrűn van, és enm valószínű, hogy te vagy.

de mivel lány vagy, idővel úgyis lesz valami, max 1-2 év. csak rajtad múlik, kiket taszítasz el, vagy teszel-e egyáltalán azért, aki neked kell. ami szintén nem valószínű hogy meg fog történni.

ennek tudatában cselekedj.

2014. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!