Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Fura masnak volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Fura masnak volt mar hasonlo? 16/L

Figyelt kérdés
Az van hogy van 2 fiubaratom (osztalytarsaim). Szeretem oket, nagyon joban vagyunk, mindent megbeszelunk, mindig egyutt logunk stb. Azt tudom hogy az egyikuknek tetszem (azt mar sajnos mindenki tudja csak o azt nem hogy en tudom), a masiknak nem tudom hogy tetszenek-e, nem hiszem. Es az a lenyeg hogy igy nem reg ota nem is tudom de talan vonzzodom hozzajuk.. Nagyon fura a szitu mert nem vagyok egyikbe se szerelmes, ez tuti, es kivulrol sem tetszenek. Csak ilyen fura nagyon. Talan az a magyarazat ra hogy nagyon szeretnek mar egy kapcsolatot csak nem talalom a megfelelot:/ Es mert hogy nagyon joban vagyunk. Volt mar masnak is ilyen vagy hasonlo erzese? Mert nekem meg nem es nagyon furcsallom..

2014. márc. 18. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
There will be a nice threesome....
2014. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ènvok az eggyik srác..:D
2014. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon vices.. valaki nem tud normalis valaszt adni?
2014. márc. 18. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szeretetéhes vagy. Ne menj bele semmibe, mert megbánthatod bármelyik félt, fiatalok vagytok, dolgoznak bennetek a hormonok, amik sokszor bezavarnak. Emiatt felrúgni barátságokat szerintem nem érdemes.

Másrészt anno nekem is volt ebben részem, szerelmet is vallott a srác, én meg megpuhultam, és belementem egy "kapcsolatba" . Pár hónap után kiderült, hogy így nem illünk össze, sokat veszekedtünk,a barátságunkat se lehetett már helyrehozni, mert ott is csak martuk egymást. 16 voltam akkor.

Szerintem várj addig, amíg megtalálod a megfelelőt. :)

2014. márc. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Melyik iskolába jársz? Beszélj a fiúkkal! Voltál már valaha szerelmes?:) ha nem érzel semmit akkor muszáj lenne elmondani neki/k hogy csak barátság van köztetek! Nem éri meg sokáig húzni mert csak nagyobb baj lesz belőle!
2014. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felreertettetek! egyikkel se jarok/akarok jarni!! haha soha:D tudom mivel jarna es hogy mennyire rossz lenne ha rajonne az egyik fel hogy a masik nem erzi ugyanazt! en csak furanak tartom ezt az erzest! olyan is van, hogy egyszeruen utalom az olyan napokat amikor nem talalkozom veluk ok a legjobb barataim! mar ott tartok hogy a hetvegeket is utalom.. egyszeruen csak mindig veluk lennek ez mar beteges!! csak logni es beszelgetni ennyi! most is otthon vagyok es 'depis' hangulatom van de csak mert nincsenek itt
2014. márc. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!