Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki borzasztóan tetszik. Két évig a legjobb barátjába voltam belezúgva, de időközben rájöttem, hogy ő egy köcsög, és nem érdemli meg, hogy foglalkozzak vele. Az a fiú, aki most tetszik, tavaly nyáron egyszer bevallotta, hogy tetszem neki, de én akkor nem tudtam volna vele összejönni, mert még a barátját szerettem. Nagyon sokat beszélgettünk még utána, december teljesen kimaradt, januárban ritkábban beszéltünk, de most megint elég sokat beszélünk :) És látszik rajta, hogy ő tényleg törődik velem, meg hogy érdeklem. És már én is képes lennék járni vele. Mostanában együtt bulizunk (18. szülinapok az osztályban, mindketten meg vagyunk hívva), ott is mindig beszélgetünk, de nekem már nem elég a beszélgetés. Legalább egy kicsivel többet akarok. Ezek után szerintetek még van esélyem vele összejönni? Mármint hogy tavaly elszalasztottam...


17/L


2014. márc. 20. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
igen van .
2014. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, tök jó, hogy kéznél van, ha már a két év után meguntad a k*csögöt...
2014. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ő mindig is tetszett, még mielőtt megismertem volna a barátját. csak akkor azt hittem, hogy úgysem tetszem neki... és egyáltalán nem arról van szó, amit leírtál.
2014. márc. 20. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát tetszett neked, de mégis mással jöttél össze, mert úgy gondoltad, Te nem tetszel neki. Nem értem ezt a logikát, mármint hogy attól még miért pont a legjobb barátjával kellett összejönnöd (hacsak nem féltékennyé akartad tenni). Viszont aztán azt írod, hogy szeretted azt, akivel két évig együtt voltál (holott mégis mindig a másik tetszett).

Tehát kiderült tavaly, hogy mégis csak tetszel neki. No, beteljesülhetett volna régóta dédelgetett vágyad, de mégis csak lehúztál néhány hónapot még a k*csög mellett.

És most is csak annyit írsz, "legalább egy kicsivel" többet, ami aztán rejtély, mit jelent.


Félreértés ne essék, nem kioktatni akarok, de ezt az egészet rohadtul nem értem. Férfiként nem kellemes elképzelnem, hogy a legjobb barátommal látom járni a lányt, aki tetszik, holott tudom a haveromról, hogy nem éppen példaértékű a jelleme. És még furcsább belegondolni, mindez hogyan alakítja a kapcsolatomat a haverommal, hogyan dolgozom fel a minden egyes összejövetelkor felmerülő gondolatot, hogy vele két évet együtt volt a lány, illetve a hameromnak mi jut eszébe olyankor róla...

2014. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sohasem jártam vele, csak eléggé ismertem, meg sokat beszéltünk és beleszerettem. De az utóbbi időben nagyon megváltozott, és tényleg hatalmas köcsög lett.

Az a fiú erről szerintem nem is tud, hogy mit éreztem a legjobb barátja iránt. És ő tényleg mindig is tetszett, mert jól néz ki, kedves is, mindenről tudok vele beszélgetni.

2014. márc. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!