Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok egy csajba akivel 2 éve nyáron edzésen találkoztam eloszor de nemsokat járt oda és nem is maradt.akkor nem beszéltem vele sokat nem is ismerne meg.de ha találkoznék vele nyáron megint véletlenül vajon lenne nála esélyem?ő 97 januári én pedig 98 decemberi.lehetne és lehetett volna barátnőm de eddig még egy sem volt mert annnyira tetszik más nem is kéne.azóta minden este úgy alszom el hogy legalább egyszer eszembe jut(nem kell a na biztos raveri poén).ha véletlenül taliznek vele akkor lenne ekkora korkulonbseggel esélyem?vagy ez marad a plátói szerelem?
2014. márc. 13. 22:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És tényleg egy 10/10-es csaj.gyönyörű.amikor meglattam szinte egyből elmenten és ez amit itt elregeltem az nem vicc.
2014. márc. 13. 22:53
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne nála esélyed?
2014. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert ő 17 én meg 15.
2014. márc. 13. 23:04
 4/21 anonim ***** válasza:
És?Az előbb olvastam,hogy egy 19 éves csaj jár egy 16 éves gyerekkel.Na?:D
2014. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik. Ha tetszel neki nyert ügyed van. Ahogy kiveszem a szavaidból itt a talàlkozàssal vannak problémàk. :-/ keress màst ha nem jön össze
2014. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jaj úgyse talizom vele többet.mér menne vissza oda edzeni ahol 2 éve otthagyta a teniszklubbot
2014. márc. 13. 23:08
 7/21 A kérdező kommentje:
De ha újra látom akkor biztos hogy elhivom.amúgy ha elhivok egy csajt akkor az ugye vágja hogy az randi.mert nincs semmi tapasztalatom.és akkor már meg is illik csokolnom a csajt.mármint varhatja azt hogy már első találkozáson megcsokoljam?ha igen milyen helyzetben?
2014. márc. 13. 23:11
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tom magam tultenni rajta.mert nincs értelme áltatni ha 99.9# az esély h,többet nem látom
2014. márc. 13. 23:13
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocs hogy itt tepem a számat de egyszerűen nem látom értelmét az életemnek nélküle.nincs meg egy ilyen szép dolog az eletben mint Ő
2014. márc. 13. 23:16
 10/21 A kérdező kommentje:
Légyszíves még írjátok a véleményeket és tanácsokat mert nagyon el vagyok keseredve.
2014. márc. 13. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!