Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél mit jelent a "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mit jelent a "nem tudom"? 26f 32n

Figyelt kérdés

Feldobtam a szeretőm a férjének, amit bánok nagyon, mert szeretem, de szerintem ő is engem, csak haragszik és most az eszére hallgat ezért nem akar békülni velem. Sok rosszat tettünk egymásnak.


Férje hamarosan jön haza külföldről ismét, és kérdeztem a szeretőm, hogy ki fog-e békülni a férjjel? Válasza: nem tudom mi lesz


Ez most mit jelenthet? Komoly válaszokat kérek és tanácsokat! Szeretném rendbe tenni már, ha még lehet..


2014. márc. 20. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudja mert hírtelen olyan helyzetbe hoztad aire nem tudott felkészülni így tanácstalan maradt.
2014. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi esély, hogy kibékül vele? Szerintem max muszájból a gyerek miatt csak! Lelkiismeret furdalása van most, hogy kiderült az igazság a férjével szemben
2014. márc. 20. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azt jelenti amit mondott....fogalma nincs hogy mi lesz :)
2014. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja csori h mit csinaljon. De sztem sanszos h kibekulnek hiszen eddig se mentek szet csak ott vtal neki te. De mostmar te se vagy szoval...miert valna el a ferjetol?!
2014. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a nő helyében kivágnálak.. Még ha nem is békülnék ki a férjemmel, akkor sem lennék többé a szeretőd.


Miért dobtad fel őt? Milyen megfontolásból? Mit vártál, mi fog történni?

2014. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt amit a / nemtom/ . Magyarul Kopj le.
2014. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!