Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk viselkedésben, gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk viselkedésben, gondolkodásban mikor válnak férfivá? Kb. ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát átlagban nem tudom mikor, de én pont ilyen idős koromban.
2014. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
21 evesen, 11 honaposan, 2 naposan es 11 orasan... ehh. mindenki maskor, nincs erre szabaly.
2014. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. LÁttam már komoly 18 évest, aki tervezett előre, volt jövőképe és céljai, és találkoztam olyan 30 évessel, akinek még midnig a cigi-koccintós volt a nap fénypontja.
2014. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformán érnek a férfiak ahogy a nők sem. Valaki hamarabb válik komolyabb és megfontoltabb férfivá valaki viszont sosem :)
2014. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
kb. soha. ezt onnan tudom, hogy lassan 40 leszek, csaladapa, es ku...ra nem komolyodtam meg. :)
2014. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös: azért ezzel nem kéne büszkélkedned.
2014. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

Először talán tisztázzuk a "férfi" fogalmát.

Szerintem férfi az, aki minden tettéért felelősséget tud vállalni, egy másik ember számára testi-lelki támaszt tud nyújtani, van életcélja (ami nem a féktelen bulizás vagy mások kihasználása) és lehetőleg készen áll arra, hogy egyszer családot alapítson. Mindeközben valamilyen hasznos tevékenységet végez (tanul, vagy dolgozik).

Most gondold végig, hogy az ismerőseid között kik azok, akik ilyenek, és átlagold azt az életkorukat, amikor szerinted ezt az állapotot elérték. gy megkapod az eredményt :)

2014. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es válasz még annyival kiegészíthető, hogy legalább 100 férfi adataiból becsülj, s ha ez a férfiváválási életkor normál eloszlású, akkor megadható meghatározott megbízhatóság melletti konfidenciaintervallum.

Pl. hogy 95%, hogy 17-31 év között valaki férfivá érik.

2014. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nocsak előző, nektek is múlt héten volt valszám zh? :D
2014. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héthez képest 3 éve, de azért még dereng valami.:D
2014. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!