Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan térhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan térhet vissza, vagy visszatérhet-e párkapcsolatokra vonatkozóan az emberi viselkedésben a feltétel nélküli jó szándék, igyekezet, önzetlenség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszatérhet-ha nagyon sokáig nem éltek/beszéltek a szakítás után-de hogy ez bekövetkezzen, olyan magas szinten kell mindkét félnek egymás iránt érezni, hogy még...nagyon-nagyon ritka az ilyen..
2013. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

áhh... minden szerelemben önzőség van, hogy énénén, csakis Engem szeressen stb.

ha valakit igazán szeretne az ember, akkor se bőgne, ha pl. elhagyná egy jobb csajért, mert az igazi szeretet önzetlen, örül a másik örömének.

hát én még nem láttam, hogy bárki is repesett volna a boldogságtól, ha a szívszerelme másé

ez inkább csak barátságban van, de akkor is csak úgy, ha annyira más a két ember, baráti kör, munka, külső minden más és nincs mit irigyelni vagy sajnálni, akkor lehet

de ott meg kérdés, mi tartja össze a barátságot

szóval érted... ez az önzetlen szeretet csak egy vallási fogalom.

Istent lehet önzetlenül szeretni, mert egy álmot, egy valakit amit még senki élő nem látott, nem vehet el, nem hagyhat el, nem tehet keresztbe stb. - azt nem is lehet elveszíteni.

szóval: nem érdemes önzetlen szeretetet kajtatni emberek közt, mert nincs.

megkockáztatom az anyai szeretetet, de ott meg sokszor szintén bennevan hogy : az én babám, csak engem imádjon, azért kell hogy beteljesítse az el nem ért álmaimat

mindenesetre ez egy nagyon jó kérdés volt, sokat lehetne filozófálni rajta

2013. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod, utolsó, sokat filozofálgatok ezen a témán. Valahányszor megismertem lányokat, ritkán fordult elő a kölcsönös érdeklődés részükről. Nem tudom mi ez. Tehát nem kérdez vissza. Mintha csak a saját kis világában lenne elmerülve. Az az érdekes, hogy sok ember közt megfordultam már, de szinte mindig ezt tapasztalom. Én csinálok valamit rosszul? Én igyekszem kérdezni, érdekesebb témákat felhozni, de vannak, akiket az emberi kapcsolatok, a miértek nem érdekelnek. Nagyon nehéz találni egy hasonló embert.
2013. ápr. 1. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy érzem, a legtöbb ember elképzel magának valamilyen idealizált alakot a saját maga által szelektált csupa jó tulajdonsággal felruházva, aztán ha szembejön valaki, aki külsőre hasonlít az álomszerelmesre, akkor azt automatikusan rávetítik az illetőre.

a mai emberek nagy hányada teljesen aberrált! komolyan mondom! elhiszik hogy "szerelem 1. látásra", meg hogy "kialakul 2 randi után, 3.-on már szex kell legyen, egy hónap múlva már összeköltözés, 1 év után gyerek"

és nagy, bamba szemekkel néznek miért megy gallyra az össze kapcsolat.

megismerni valakit, tudni róla, jellemes vagy gerinctelen stb. ... erre még 1 év is kevés!

nincs idejük semmire, erre, a legfontosabb dologra sem hagynak, de a csodát, azt elvárják.

pedig nem így működik, ezért nemhogy önzetlen, de legtöbbször még önző szeretet sincs köztük csak testi vágy + valami lelki szemetes funkció

2013. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!