Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, le tudnátok írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, le tudnátok írni szavakkal a számotokra ideális férfi testalkatot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sportos- izmos- szálkás. De ez annyira hülyeség... párom izmos, de van azért pocija is és imádom.
2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem mackós alkat jön be. Persze nem az a túlzottan elhízottra gondolok...hanem pl a párom: 184 magas és 92-94 körül mozog :) Szeretem a kicsi pocakot :)


L24

2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

igen. hűűű. haaa.


aki nem kövér, az jó.

2014. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

tőlem magasabb, egészségesen izmos. Én sokat sportolok és adok az egészséges étkezésre (családi szokás) szóval hasonló életmódú párokat szeretek választani. Nem szeretem azt aki csak zsírral/cukorral tömi magát és nem mozog, mert tudom, hogy 15 év múlva már cukorbajos lesz szívbetegség kapujában, de azt sem szeretem aki szteroidokkal tömi magát és többet van az edzőteremben mint munkahelyen/iskolában. Szóval én az egészségesre szavazok :)

20/L

2014. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

4es, szóval ha nekem a heti menü a sajtos tészta-kakaós tészta-2x pizza-milánói makaróni- búzadarás tészta volt, akkor már nem is leszek megfelelő?

Ez azért elég felszínes dolog lenne.

Amikor épp olyan munkákat vállalok el, akkor ez is el fogy rólam, és nem hízom tőle ki a nadrágom.

A cukorbetegség pedig... Elég tájékozatlan vagy... Az lesz cukorbeteg, akinek nem megfelelő a hasnyálmirigy anyagtermelése és túl kevés inzulint vagy adrenalint termel.

Az pedig nincs összefüggésben azzal, mit eszik.Hanem a genetikájával.

2014. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
tanultam egészségügyben eleget, hogy tudjam, hogy igenis hatalmas hatása van az étkezésnek az egészségre! és igen a cukorbetegségre is. Nem, te nem lennél megfelelő nekem és akkor mi van? Nekem ez fontos és szerencsére sok hozzám hasonló pasi van szóval nem panaszkodok. Van sok olyan lány, akinek meg nem fontos ez, nem mindegy neked, hogy én mire vágyom akkor?
2014. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

6os, nekem mindegy, hogy ki tetszik és ki nem. Felőlem ha rajtam kívül mindenkivel jársz, az sem fog meghatni. DE

régebben volt a"tudományos fajelmélet" ami szerint az egyik népcsoport nem is ember. A mai világnézet szerint pedig aki sokat eszik vagy épp dohányzik, vagy sok cukrosat esetleg zsírosat eszik, az megbetegszik.

Már pedig ez nem igaz.

A cukorbetegségre hajlamos emberek ha egyáltalán nem esznek cukrosat, csak magvakat, akkor is meg kaphatják.

Ezen lehetne vitatkozni, és a legjobban ez a vicc illik ide:

A tudós ember kísérletet végez a bolhán:

Ki tépi egy lábát, majd rákiabál, hogy ugorjon- a bolha ugrik , fel is jegyzi.

Majd ki tépi minden lábát, majd ismét rá kiabál de az meg sem mozdul.Majd fel jegyzi"Ha minden lábát kitépjük, megsüketül".

Nem kell csak azért el hinni valamit, mert mások valami módon összeköttetésbe hozták egy teljesen más dologgal.

Ha egy ikerpár egyik tagja egészségtelenül él és eszik, a másik nem és az egészségtelennek titulált hamarabb meghal, az bizonyíték.Hisz előtte egyforma volt mindkettő szervezete.

2014. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Most őszintén, fáj az neked, ha szeretek sokat mozogni és nem mekis kaján élni? Mert nekem nem fáj, sőt jó pár csoporttársamat/volt osztálytársamat megnézve nagyon is örülök, hogy így neveltek. Nem várom el, hogy megértsd vagy egyetérts velem, de most már ideje felnőttként viselkednek és elfogadnod, hogy másnak más az ízlése. Ha valakinek a barna/szőke haj az esete, vagy a kis/nagy cici vagy a mackós/gyúrós alkat az oké, de én nem vonzódhatok az egészségeshez? :D hát röhejes a mai világ...

Nem kívánok tovább veled "vitatkozni", szeretem az életmódomat, szeretem, hogy a párom is imád velem mozogni, túrázni, szeretem az egészséges kajákat, jól érzem magam a bőrömben. Ha te úgy vagy elégedett az életeddel akkor sok boldogságot, de nincs jogod beleszólni abba, hogy én, hogy-mitől érzem magam életerősnek vagy fittnek. Van aki mekizni szeret a párjával, mi inkább együtt evezünk egyet a Tiszán, kinek mi a jó....

2014. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem az a lényeg azt hiszem legalábbis, hogy te így akarsz élni, hanem az a baj, hogy ezt mástól is elvárod mint kapcsolati kritériumot, ami elég nevetséges.

Az meg, hogy a betegségeket össze kötöd az evéssel, az is hibás tézis.

De úgy élsz, ahogy akarsz...Nekem nem számít.

Csak a fentebb említett dolog, hogy ne ezt várd el a másiktól is.

Persze az tetszik külsőre-belsőre, amit...akarsz, de nem várhatod el az ilyeneket a másiktól.

Maximum örülni lehet neki, hogy ha ő is így gondolja a dolgokat.

De ha mondjuk teljesen megfelel valaki neked kívül belül és te is neki, de szerinted nem eszik egészségesen, akkor már nem is kell?Ez azért fura.

2014. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezt beszéljétek már meg privátban...
2014. márc. 21. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!