Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a Szerelem, szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a Szerelem, szex ennyi rosszindulatú válaszoló?

Figyelt kérdés
Az ember feltesz normális hangnemben egy kérdést, erre mindig megkapja szidást a válaszolóktól. A Családi kapcsolatnál mindig normális válaszok jönnek.
2014. márc. 21. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Akik normális választ adnak, azokat meg jutalmazd zöld ujjal, mivel a százalékból látod, hogy megbízható-e az illető, sajnos minket, akik jószándékkal írunk, sokszor csak azért is lepontoznak valakik. :S
2014. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nektek ment a zöld kéz! :)
2014. márc. 21. 16:54
 13/19 anonim ***** válasza:
ha tizenéves lenne az itt trollkodó keménymag, boldog ember lennék. de sajnos ők már nem tizenévesek.
2014. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért mert már bele vannak sokan fásulva a sablon kérdésekbe.

Lehetek-e terhes, ha a buszon mellém ült egy szőke férfi?

Vagy elég nagy-e a farkam? Miért nincs csajom....és ezek egy nap 52-szer.

2014. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is néha meghalok egy-egy kérdésnél, mert nem hiszem el, hogy mennyire tudatlan HA a kérdés nem kamu... Amúgy meg privátban rendesek az emberek, de minden századik egy humorgombóc...
2014. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ha majd olyan melójuk lesz, hogy napi 60 ügyfél teszi fel minden nap ugyanazokat az idióta kérdéseket, az ilyenek azokat is elküldik majd az anyjukba? Meg trollkodnak?
2014. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én azt imádom az oldalon (kérdést nem teszek, csak válaszolok) hogy mindig normális korrekt választ adok és erre megsértődik a sok kis tini és le vagyok azonnal pontozva...:D Pedig én úgy érzem h sosem bántottam meg senkit, arról meg nem tehetek, hogy nem mindig értek egyet a kérdezővel, ő megsértődik és lepontoz.

Csak egy pl.: volt egy olyan kérdés - állítólag - egy anyuka tette fel, hogy elengedje e a 15 éves lányát buliba és h ő nagyon bízik benne h nem csinálna semmit...erre én csak annyit írtam, h engem anno nem engedtek, sőt 18 éves koromig nem (ennek a mai napig hálás vagyok, ha körbe nézek most ezen a korosztályon) és ha ma elmegyek egy buliba mit látok?! Mindenhol 15 éves, rbancnak öltöző tinik vannak matarészegen és hasonlók...így én nem engedném el a saját lányom 15 évesen. Erre jól lelettem pontozva, sőt privát anyázós üziket is kaptam, hogy milyen prűd vagyok, holott csak félteném a gyerekem ennyi idősen....

2014. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-essel értek egyet. Nem éri meg sokszor az őszinte véleményedet írni, Én is kapok minden nap olyan privátot, hogy "te r.b.nc" "te k.rv."
2014. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én főleg akkor írok butaságokat direkt, ha összevissza szexuális életet élők felteszik a kérdést az ebből adódó problémáikból. Illetve, amikor erkölcsileg erősen vitatható a kérdés maga. Próbálom mindig megérteni magát az embert, aki kérdezett, de aki a csipcsup problémája miatt tesz fel kérdéseket, mert nem tud mit kezdeni a szabadidejével, azoknak be szoktam szólni. Komoly problémára próbálok komolyan válaszolni.
2014. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!