Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostizás igy meglehet érteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás igy meglehet érteni?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok soha nem kelletem egy csajnak se mindig piszkáltak ,hallgatam mikről beszéltek vonaton meg ilyen helyeken mindig a szexről amibe nekem soha nem lehetet részem és nem is lehet ,análba szájba minden hogy szexeltek 16 éves csajok 40 es csávókal én nem akkarom megvárni a 40 et inkább prostizok én is ,mert ha egy átlagos csajnak kijár ez az élet nekem is ki kell hogy járjon

2014. márc. 19. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
a felét se hidd el annak, amit mondanak
2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egymás közt beszélték én meg halotam úgy se
2014. márc. 19. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
én vágom!
2014. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt csinál amit akar.. Egyébként igaza van a első válaszolónak, nem biztos, hogy igazat mondanak, csak dicsekszenek... Szóval ne érezd magad kellemetlenül.
2014. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen körülmények között nem lehet megérteni. Ez mindig szánalmas és gusztustalan dolog marad, akárhogy próbálod magyarázni.

Az, hogy nem kellet soha a lányoknak, nem az ő hibájuk, hanem a tied...

2014. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Meg-meg.

Nyugodtan elmehetsz prostizni, nincs abban semmi rossz.

Mit érsz el vele ha csak kuporogsz a szobádban, majd talán 5-10 év mulva összejösz valami csajjal aki csak kihasznál.

Rosszlányok.hu-n meg modell alkatú csajjal huncutkodhatsz egy tizesért.

2014. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!