Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A kövér lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kövér lányok is kellenek valakinek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és elég duci. Leginkább fekete farmert, együtteses pólókat hordok. Vállig érő, sötétbarna hajam van. Egy ilyen lányt is el tud valaki fogadni úgy, ahogy van, vagy tényleg mindenkinek csak a szép lányok kellenek?
2014. márc. 21. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, a kövér és a duci között nagy különbség van. Aki nagyon nagyon kövér, az tegyen ellene, mert azon változtathat! Aki meg duci, az meg nem feltétlenül csúnya, csak ne legyen igénytelen mellé, mert ha igényes, akár álomnő is lehet.
2014. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mi akadálya van annak, hogy Normális diétát követve, és sokat sportolva lefogyj?


[link]


Nem érdekel, hogy nem akarsz body.bulider, vagy testépítő lenni. Ha le akarsz fogyni, olvasd el ezt a könyvet, miután letöltötted, fogd fel amit olvastál, és alkalmazd.(nyugi, tök ingyen van)

Hogy elég hosszú? Ha arra se vagy képes, hogy végigolvasd, ne is álmodj arról, hogy jó alakod lesz.


Kitartás, akarat és tudás. Az első kettő rajtad múlik, a harmadikat meg ezüsttálcán nyújtja a könyv. Gyerünk.

2014. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves első, képzeld, vannak még olyan emberek akik nem csak külső alapján ítélnek.
2014. márc. 21. 17:08
 4/15 A kérdező kommentje:
Betegség miatt vagyok kövér..
2014. márc. 21. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:
mi a bajod?
2014. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A bbw/ssbbw kategória is elég népszerű, főleg Németországban meg a fekáknál...
2014. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kellenek, csak ők meg neked nem kellenek, úgyhogy próbálj lefogyni.
2014. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ilyen lányokat.(f)
2014. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy duci lány szerintem sokkal szebb, mint egy sovány. :) De az arc a legfontosabb. :)
2014. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen. De valószínűleg kevesebben nézik meg őket.
2014. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!