Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ideális a testsúly...

Bekii12 kérdése:

Szerintetek ideális a testsúlyom? Csak szerintem vagyok kövér? Van valakinek valami bevált edzésformája ami kb 30p-ből megvan, hatásos, és nem kell olyan nagy elszántság hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,158 cm,45 kg.Kövérnek érzem magam,nagy a hasam.Az iskolában behúzom a hasam(úgy még egész elviselhető).Rövidek a lábaim,alacsony is vagyok.Próbálkoztam fogyókúrával,de nekem nem jött be.Sportolok rendszeresen(bár tény és való nem sokat).Szerintem kicsit széles is a csípőm.Mostanság elég sokat álltam mérlegen,és akár evés előtt ,akár evés után mértem meg magam mindig 45,egynéhányat mutatott a mérleg.Viszont ugyan így van azzal is ha nem eszem csak nagyon minimális mennyiséget pár napig.Egy ideig rendszeresen guggoltam,csináltam felüléseket itthon(napi 100-at),de ezt egyre csak csökkentettem ,és eljutottam odáig , hogy heti 1,5 óra edzés+heti 3 tesióra+napi 30 perc gyaloglás és semmi több.

Nagyon várom a hozzászólásokat!!!!!Köszönöm előre is!! (Ha lehetséges kíméljenek meg a becsmérlő hozzászólásoktól!)


2012. dec. 27. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

?

A széles csípő szexi, a nőiesség elsőrangú jele, még a melleknél is nagyobb jelentőségűk van.

Nem vágom mi baja van minden csajnak a széles csípővel:D

2012. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, mert ha kövérnek látod magad, akkor súlyos önértékelési zavarod van!!!
2012. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: örülök h így látod;)

2. kommentelő: lehetséges h önértékelési zavarom van,de nem fogok a pszichológushoz rohanni! Majd csak 'kinövöm';D

2012. dec. 27. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Óvatosan ezzel a fogyival, ha így folytatod a mentő visz el...

Valószínű a nagyobbacska has felpuffadás, nem háj.

2012. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"ha nem eszek nagyon minimálisat pár napig"

1.:pár nap alatt NEM lehet fogyni!

2.: nem attól fogsz fogyni, hogy minimálisat eszel, azzal csak azt éred el, hogy a szervezeted raktározni fog.

2012. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.Nem fogyókúrázom!!

2.Tudom.

2012. dec. 27. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságodhoz ideális a súlyod. 1,58m-hez 46-48 kiló az ideális.

Ha rendszeresen eljársz kocogni, az szép szálkássá tesz, a hasad is lemegy.

2012. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:)
2012. dec. 28. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

ha elégedetlen vagy magaddal, akkor sportolj többet, és jót tesz ha lejársz kocogni, így lemegy a hasad és kiformásodsz.

egyébként a széles csípő minden heteró férfi szerint szexi, nem csak az első válaszoló gondolja így :D

2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmiképp ne fogyózz.A csípődön pedig nem tudsz változtatni.Mindenképp a hasad kellene erősíteni szerintem ha azt nagyobbnak találod.De ha csak evés után akkor természetes.Én a 164cm-hez 47 kg vagyok,szóval vékony.A hasam pedig csak addig lapos míg nem eszem, valamiért egyből meglátszik rajt.Pedig erősítem és kezelem vákumos géppel.De nem használ.Azzal nem biztos tudsz kezdeni valamit.
2013. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!