Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » [MELEG TÉMA] Hasonlóan meleg/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[MELEG TÉMA] Hasonlóan meleg/biszex srácok: mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, olyan kistelepülésen él, hogy eddig lehetetlen volt megismerni srácot pont a környékéről.. Megtörténik a fordulat. Minden miatt lebénúl.. nem a 6év korkülönbség a fő oka, hanem az a bajság történik, hogy az a bizonyos srác, pont a polgármester kisunokája o.O

Ti is lebénúlnátok ebben a bizonyos esetben? Hogyan tovább? Merjek? De félek.. ha kiderül vmi, akkor elég érdekes botrány lenne, aminek persze én kerűlhetek a középpontjába :'(



2014. márc. 22. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen,szerintem hagyjad :(


Nem kicsit lenne botrány a dologból....Ne haragudj, hogy ezt írom, de kínszenvedés ilyen kis településeken ismerkedni,ahol összesúgnak az ember háta mögött

2014. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok meleg, de azért az h a redvás politika miatt offolnál egy kapcsolatot hát ez észveszejtő. (ha mszp-s -a polgármester- akkor nincs gond mert ő is b uzi, bocsi de ezt a poént nem hagyhattam ki, tényleg bocs:D) Csapassad.
2014. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen miatt én tuti nem hagynám tönkremenni egy kialakulóban lévő kapcsolatot!! Tőlem lehetne Orbán Gáspár is az illető!:D (hamár az előttem szóló is ilyen vicces:D) meg gondold magad az ő helyébe.. neki milyen rossz lehet, hogy nem jöhet össze senkivel, mert a polgármester unokája! De ha ennyire zavar, akkor várd meg az önkormányzati választásokat, és ha nem választják meg akkor szerencséd vanxD :D
2014. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd semmi esetre sem annyiban a dolgot,csak legyél nagyon körültekintő és tartsd nyitva a szemed.

Próbáld titokban és négyszemközt intézni.

2014. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 My Conserve ***** válasza:
100%
Ha a srác már elmondta otthon, akkor semmi probléma. Ha még nem, hát... akkor meg úgyse menne bele semmibe.
2014. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!