Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok itt ilyen szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok itt ilyen szép, napsütéses időben? Ma már voltatok kint a szabadban, ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Én azért, mert számítógépfüggő vagyok.
2014. márc. 22. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mert fáradt vagyok

ma még nem, de tegnap sokat voltam kint

2014. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Voltam kutyát sétáltatni nem mértem hány percet,de sokat.Amúgy meg a hét minden napja arra megy el,hogy egyetemre kell tanulnom,szóval most is ezért vagyok bent,mert muszáj! :D
2014. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
már volt 2-3 órát most nemrég jöttem be és mert jóból is megárt a sok :D
2014. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg egész héten dolgoztam suli mellett, úgyhogy hulla vagyok.
2014. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piriiiiii ***** válasza:

TAKARÍTOK!

És amikor kint voltam az udvaron a szép, napsütéses időben, akkor is KOCSIT MOSTAM.

2014. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most jöttem meg a szomszéd faluból, egy barátnőmmel voltam, kb 2 órát. Most azért vagyok itt bennt,mert tanulnom kell, meg takarítanom is kéne.
2014. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ShapeShifter válasza:

én melózom napi 14 órában. az étterem a pincébe van, lehetőségem sincs kimenni egyenlőre, amíg nincs kerthelység.

szabadnapokon egész nap kint vagyok jó időben, bringázunk és sörözünk, fröccsözünk, este meg kockulok, akkor már hideg van.

2014. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Voltam,és nagyon fúj a szél,pedig igazán szépen süt az idő.
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*nap
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nincs kedvem élni mindjárt filmezem
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!