Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy legyen így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy legyen így egy nőnek önbizalma?

Figyelt kérdés

Egyrészt akárhogy próbálok csinos lenni, tornázom, nőiesen öltözködöm, fodrászra költök, plusz mindenféle kenceficét megveszek hajra mindenre, szóval energiát és pénzt fektetek bele, hogy nézzek ki valahogy, tulajdonképpen levegőnek néznek.

Az alapelvárás, hogy egy nő ne legyen buta, viszont túl okos sem lehet, mert innestől már sérti a férfiakat és már megint nem tekintenek rá nőként.

Egy nő főzzön, takarítson? Alap dolog, hiába sütök-főzök jól, nem érték, ez egy nőtől ugye evidens...

Így mégis hogy legyen önbizalmam ismerkedni, ne adj Isten kezdeményezni, ha semmi nem érték, amit fel tudok mutatni, mert magától értetődő, hogy egy "alap" nőnek ilyennek kell lennie?


2014. márc. 22. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az alapelvárás,de az önbizalom az az. Ezt lehet fejleszteni. Sporttal, társasági elfoglaltsággal. Fontos, hogy ne görcsölj. A görcsös akarást mindig megérzik a fiúk.
2014. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önbizalmad ne attól legyen, hogy a férfiak szerint milyennek kell lennie egy nőnek, vagy hogy egy-egy tulajdonság alap vagy sem. Hanem attól hogy tisztában vagy magaddal, az értékeiddel, a tulajdonságaiddal, azzal, hogy miben vagy a legjobb és ez sugározzon rólad....ekkor leszel igazán nyerő a pasiknál :)
2014. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

de negatív vagy pff


"hiába sütök-főzök jól, nem érték", hazugság :D nagyon is nagy érték.Mindenkinek így kéne :D


a kenceficéket ne vidd túlzásba,kényszeresnek tűnsz.


ja és igen: túl okos nő ?:DD......

2014. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
cuki vagy kérdező :)
2014. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mutasd magad, hogy nézel ki csinosan :)
2014. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelek, évek óta most voltam fodrásznál először, járok küzdősportra, csinosan öltözködöm (bár divatdiktátor nem lennék), szeretek főzni sütni, szeretek önkéntes munkával segíteni a rászorulóknak. Szeretek művelődni és olyan szakmába akarok elhelyezkedni ahol a nőknek kevés babér terem... de nekem soha meg sem fordult a fejemben, hogy ezek "alap" dolgok.


Én mindig úgy voltam a kérdéssel, hogy a párom azért fog szeretni aki vagyok. Minden hülyeségemmel együtt, minden szépség hibámmal együtt. Így én teljes lelki nyugalommal járom az utam, tanulok, sportok (verekszek), fittyet hányok a nőkkel szembeni elvárásokra (smink, szoknya, magassarkú...stb) és teszem azt ami engem szórakoztat és előrébb visz.


És pont ez lezserség, ez a céltudatos hozzáállás ami vonzza a férfiakat. Legalábbis az utóbbi években bőven akadtak kérőim.


Ne azon görcsölj mit kell tenni, tedd azt amit tenni szeretnél, légy olyan amilyen lenni szeretnél, és a megfelelő társ meg fog találni, akit nem zavar, hogy okos vagy, otthonos vagy. Csak akkor találod meg az igazit, ha önmagadhoz hű leszel. Mert a párod is hozzád lesz így hű.

2014. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kenceficék alatt nem kilós vakolatot értek, hanem mondjuk hajápolókat, hogy ne törjön szanaszéjjel a vége és arcra is "preventív" dolgokat inkább, hogy adott esetben ne centi vastag alapozóval kelljen elfednem a hibákat.

Sportolok is rendszeresen, magamért, de én ezt akkor is alapelvárásnak érzem a férfiak részéről.

2014. márc. 22. 16:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha ez mind igaz akkor 3 dolog lehetséges:

-vagy nagyon csúnya vagy

-vagy ellenségesen viselkedsz

-vagy rossz környezetben próbálkozol

2014. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd nekem ekcémám van, tehát akármi szutykot nem kenhetek a bőrőmre, de még így is kevesebb a kencém mint a szobatársaimnak.

Tusfürdő, sampon, hajvégápoló, deo, kézkrém, meg az ekcémás krémek (3 db) ennyi minden cuccom. (meg körömerősítő és ajakbalzsam).


Ha sok a kemikália azzal már inkább rombolod a szépséged, mint őrződ.

2014. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!