Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ducibb lányok miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb lányok miért sokkal kedvesebbek? Azért, mert szerintük csúnyábbak?

Figyelt kérdés
Egyesek még sokkal kedvesebbek is, mint amennyivel csúnyábbnak mondhatóak a nem ducibb lányoknál, és ezt én könnyen félreértem.
2014. márc. 22. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, bár szerintem anorexiásan és 200kg-san is ugyanolyan kedves lennék.
2014. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ducibb lány vagyok, de egyáltalán nem vagyok kedves:P.

Mit értesz félre?

2014. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyesek valóban kedvesebbek. Mások meg nem. Konkrétan hozott már össze a sors olyan 95 kilós lánnyal, akire a kibírhatatlan, utálatos, alattomos vérszívó hárpia kifejezések szinte dícséretnek számítottak.
2014. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kedvesség nem a duciság függvénye.

Nem egy olyan duci, nem ronda arcú de nem is szép lányt ismerek akik nem kedvesek, sőt!

2014. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább azon múlik, h saját magukat csúnyának tartják-e, az pedig semmilyen összefüggésben nincs azzal, h valójában csúnyák-e.
2014. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy nem kell versenyezniük és nyugodtan adhatják magukat.Hát ezért.
2014. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedvesebbek? Én pont azt olvasom mint önsajnáltatós, búvalb(a)szott nyomi gyerek kérdése alatt, hogy őket még a csúnya dagadt lányok is kiröhögik és elküldik. DÖntsétek már el.
2014. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*minden
2014. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A francokat, egy kövér lány csúnyázott le...
2014. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen, egy csúnya srác attól még nem kell senkinek, de amelyik lány csúnyának tartja magát, az legalább szóba állni, barátkozni hajlandó velünk. Akik szépnek tartják magukat, azok szó szerint nem is szólnak a csúnya pasikhoz.
2014. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!