Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány azt mondja nektek, hogy szimpatikus vagy. Máshogy tekintetek rá? És milyen értelemben másképp? Mármint szeretitek ezt? És kedvesebbek lesztek ehhez a lányhoz vagy mit csináltok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, másképp, és pozitív értelemben. Ha a szimpátia kölcsönös, akkor minden OK, de ha nem az, akkor nagyon kényelmetlen tud lenni a dolog.
2011. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha jó csaj vagy és a pasinak jó ideje nincs barátnője akkor elég biztos dolgod van :D
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hányszor akarod még kiírni ezt a kérdést???
2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Pont leszarom. Ez csak egy szó. Lehet, hogy csak havernak tart. Most ettől hasra kéne esnem?
2011. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebből semmit sem lehet eldönteni,ez ilyen cuki meg aranyos kategória,bármi lehet
2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátt.. ha egy fiú azt mondja szimpi vagy akk van nála esélyed...más lenne ha lány mondta volna
2011. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolóval egyetértek.
2011. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Én pont így utasítottam vissza egy srácot nemrég, hogy "...bár nagyon szimpatikus vagy nekem, és kedvellek mint embert, de nem akarok tőled semmi olyasmit , amit te szeretnél tőlem..."

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a szimpátia egy dolog. Ha csak annyit mond egy lány egy fiúnak, hogy szimpatikus, az semmit nem jelent. Egyáltalán mi az h szimpatikus? Pl lehet egy ember szimpatikus első ránézésre is, úgy hogy soha egyetlen szót nem beszéltél még vele. Lehet úgy is, hogy hetek óta összefutsz vele, vagy egy suliba jártok és mindennap látod, köszöntök 1-2 alkalommal már beszéltetek is. A szimpátia sztem marha kevés, ahhoz hogy abból valami legyen. Vagyis szerintem a "Szimpatikus vagy" nem egyenlő a "Tetszel, bejössz stb.."-vel. Persze javítsatok ki nyugodtan, ha tévednék.

19/L

2011. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!