Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szabolcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szabolcsi lányok szebbek, rendesebbek és aranyosabbak, mint a hajdú-bihariak?

Figyelt kérdés
Bár ez mindenben így van, ha ezt a két megyét nézzük. Szabolcsban még a levegő is jobb, mint Debrecenben.
2014. márc. 22. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor költözz oda és kész
2014. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van. A Szabolcsiak agybetegek. :D
2014. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

biztos debreceni vagy, azért gondolod:)

egyébként én max az NYF-seket tudom a DE-sekkel összehasonlítani, kétségtelenül az NYf nyer minden téren.

nemcsak külső megjelenés, ittmki jófej, kedves, barátságos, mármint a fősulin, egyébként minden városban van mindenféle ember

2014. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok, de mindkét megyében sokat járok, és ez a tapasztalatom. Szabolcs messze veri Hajdú-Bihart.
2014. márc. 22. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
ott keleten még élnek emberek?
2014. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értelmesebbek, mint feléd.
2014. márc. 22. 23:54
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös kapd be!

Miért hol laksz?

Dániában?

IQ nuku...

2015. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez annyira aranyos tőled most adtál nekem egy kis önbizalmat

(Szabolcsi vagyok és Debrecenbe megyek gimibe)

Köszönöm ^-^

2018. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már régi kérdés de na😂 A debreceniek nagyon lenezik a falusiakat, kivaltkepp a szabolcsiakat. 3. eve jarok ide suliba, foleg a tajszolas miatt koveznek meg.
2021. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!