Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar nőknek miért nem jó...

A magyar nőknek miért nem jó semmi és miért vannak irreális elvárásai? Miért rendesebbek a külföldi nők? Magyar nők nektek miért vannak irreális elvárásaitok hisztivel meg spékelve?

Figyelt kérdés
Úgy vszem észre hogy a magyar nőknek irreális elvárásai vannak egy külföldivel szemben.Mióta külföldön élek azóta tapasztalom ezt.Magyar nők miért vagytok hiszits nőcik és miért vannak olyan nagy elvárásaitok?Miközben a magyar nők jó része egy pénzéhes nőszemély?
2013. márc. 13. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogy legyen min bosszankodnod!!!
2013. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem bosszankodom csak kérdezem!!
2013. márc. 13. 16:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem úgy vettem, hogy a magyar nőknek irreális elvárásai lennének a külföldiekkel kapcsolatban sőt inkább azt látom, hogy sok magyar nő kifejezetten vonzódik a külföldi férfiakhoz.
2013. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb magyar nő azért nem a külföldiek között keresgél. Ez azt jelenti hogy reálisan gondolkoznak és óvatosak.
2013. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

ma 16:31


Persze hogy vonzódik mert ott több a pénz....

2013. márc. 13. 16:33
 6/19 Antimod ***** válasza:
100%

Szükségtelenül általánosítasz, többnyire nem ilyen nőket ismerek.

Az emberek különbözők, így a nők is.

2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
"Persze hogy vonzódik mert ott több a pénz...." Én olyat is láttam, hogy teljesen csóró román, albán, meg ukrán pasik után ette a fene egyik-másik nőtársamat. Úgyhogy biztos nem feltétlenül a pénz az oka, egyébként én sem értem, mi. Talán érdekesebbek, egzotikusabbak, vagy a fene se tudja, engem annyira nem fogott meg egy külföldi srác sem, jobban szeretem az olyat, akivel egy anyanyelvet beszélünk.
2013. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
A kelet európai nők általánosságban ilyenek , nem csak a magyar nőkre igaz ez.
2013. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon sok magyar nő tett lapátra, szerintem veled van a baj.
2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

A magyar nőknek irreális elvárásaik vannak egy külföldihez képest? :)


Éltél te már "külföldön"? :) Mert én Németországban élek, és itt a minimum az, hogy (nő és férfi egyaránt) 18 évesen lerakja a jogsit, első fizetéséből vesz egy autót. Ezután pedig az, hogy amint lehet, különköltözik anyucitól és önfenntartó lesz, lehetőleg jó keresettel.


Pofára esnél te itt kint, az biztos. A nők nagy része 1400 eurós keresettel kiskeresetűnek tekintene, mert ez nem elég a családfenntartásra. Továbbá az is általános elvárás, hogy a gyed alatti időszakban a férfi másodállást vállal, sokan ezt még a gyermek óvodába meneteléig is megteszik csak azért, hogy ne a nőnek kelljen félállásban dolgoznia addig sem (gyes nincs).

Ennyit a pénzügyekről.


Emellett általánosan elfogadott nézet az, hogy a férfi besegít a házimunkában, mosogat, takarít ugyanúgy, ahogy a felesége is.


Na, még mindig olyan vonzó a külföld? Ugye, hogy nem.

2013. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!