Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A csendesebb fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A csendesebb fiúk tényleg nem szerethetőek, férfiatlanok?

Figyelt kérdés

Én például mindig is utáltam társaság közepén lenni.

Próbálok kedves,barátságos lenni,de csendes vagyok.

Ez tényleg férfiatlan?


Külsőre egy jó átlagos vagyok amúgy.

18


2014. márc. 22. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a csendes fiúkat, férfiakat. Én sem vagyok egy nagyszájú, hiperaktívabb típus, ezért sem tudnám az ilyet elviselni magam mellett. Viszont ami még számomra nagyon fontos, hogy a csendesség mellett legyen érett, komoly gondolkodású, jó kiállású. határozott, és talpraesett. 20/L
2014. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#8 Kik azok a szószátjárók és mit járnak?
2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#9 Papucs definíciója: kéregrész nélküli, orr-részén zárt cipő. (Szűkebb értelemben: könnyen felölthető, felerősítőelem nélküli, kéregrészen nyitott, puha felsőrész házicipő.)
2014. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
háháááá! bedőltél! már lelőttem ezt a poént magam! illene elolvasni a kommenteket! :D
2014. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, a papucs megfelel a volt udvarlómnak, tehát: csakis az van amit én akarok, ha szeretek valamit, egyből ő is rajong érte, utánoz, mindenben helyesel amit mondok, teszek, mindenben én döntök, tisztára fanatikus, kb. mintha nem a csaj kéne neki, hanem akire felnéz...
2014. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Rambo se valami beszédes mégis nedvesednének utána :D
2014. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem speciel az tetszik nagyon (egy nem ilyen pasi is bejöhet de ez nagyonÖ, ha egy jól kinéző, eláll-tőle-a-lélegzetem (ehhez nem kell modellnek lennie:) ) pasiról kiderül hogy szerény, és nyugodt típus, valamilyen szinten visszafogott. de azért ne én legyek a domináns fél tehát azért legyen határozott, férfias, de tetszik, ha megvan benne ez a békés önbizalom, amitől nem kell folyton fitogtatnia mire képes:)
2014. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

itt majd mindeki azt írja hogy neki pont ez jön be, de a való életben alig van esélyed ilyennel tlaálkozni.


illetve csak adig leszel érdekes neki, ímg elég titokzatos vay és ki nem ismer.

a lányok inkább ahangos fiúkra buknak, főleg ha szórakoztatóak és flörtölnek is, azért mert lusták és így nem kell kezdeményezni, meg amúgy is a "legjobb" kell nekik, akiről semmit se lehet tudni az nem is választék, aki legyőzi a többi lovagot, az emg király.


ha átlagos külsejű is vagy, esélytelen.

2014. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szószátjáró, hogy állandóan csak pofázik :D
2014. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!