Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A csendesebb fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A csendesebb fiúk tényleg nem szerethetőek, férfiatlanok?

Figyelt kérdés

Én például mindig is utáltam társaság közepén lenni.

Próbálok kedves,barátságos lenni,de csendes vagyok.

Ez tényleg férfiatlan?


Külsőre egy jó átlagos vagyok amúgy.

18


2014. márc. 22. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerethető és van akinek pont ez jön be, de nekem pl az ilyenek ált csak barát kategóriába kerülnek
2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Nem attól leszel férfi, hogy a leghangosabban nevetsz és kiabálsz a társaságban :)
2014. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem most pont egy ilyen férfi tetszik. Jobban is vonz, mint a többi, mert körüllengi valami titokzatosság, meg én sem vagyok társaság közepe.

Csak ne legyem papucs, különben nem gond.

2014. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 LePeDő ***** válasza:
szerethető és van akinek pont ez jön be, de nekem pl pont az ilyenek tetszenek, hiszen én sem szeretek a rivaldafényben lenni
2014. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem mondanám férfiatlannak azokat a fiúkat akik csendesek. Az zavarna,hogy ha csak én beszélnék és alig lehetne a srácból kihúzni pár szót.(ez nagyon kínos tud lenni) Nem hátrány, ha azért el lehet beszélgetni az illetővel.
2014. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam amikor új gimibe kerültem. Azt hitték retardált vagyok, hogy nem szólok senkihez, valójában én tartottam mindenkit retardáltnak és ezért nem beszéltem velük.


Mégis abból az osztályból került ki a barátnőm, ő nyitott felém pont ezért, mert meg akart ismerni.


Titokzatosság itt a kulcsszó.

2014. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen, nem is gondolnád hány lánynak jön be ez... :)


Egyébként mit értetek 'papucs' alatt? Irta is egy kedves kommentelő.. Milyen férfi? Miben különbözik mondjuk a csendestől..?:)

2014. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogy! A jelenlegi kiszemeltem sem a szószátjárók császára:)
2014. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mit értetek papucs alatt? Definiálná valaki?
2014. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Otthoni viseletre szolgáló lábbeli alkalmatosság.


Bocs, lelőttem a poént. Előző voltam. :P

2014. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!