Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jártam félévig.Majd szakított velem.Szünet 2 hétig.Aztán megint jártunk 2 hetet.Aztán szakítottunk.10 hónap szünet.Majd 3 napos újra járás.És most csak barátság.De! Tegnap volt a szülinapom és nem köszöntött fel.Fájt.Mondtam neki előző nap hogy lesz a szülinapom.Sose köszöntött fel még.Pont akkorra esett mindig a szülinapom ,amikor épp nem jártunk.Mondtam neki rosszul esik nekem hogy én mindig mindenkor köszöntelek és ajándékokkal halmozlak el és te még azt se mondod hogy boldog szülinapot.Erre azt mondta elhiszem.Akkor boldog szülinapot.De a szüinapomon nem köszöntött sem telón,sem fészen. :( Most arra gondoltam közlöm vele hogy nem tartok a barátságára sem igényt és gyülőlöm. 20/L
2014. márc. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tad azt jobb lenne !
2014. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed!
2014. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy János22222 ***** válasza:
Inkább gyűlölöd, de ha gyűlöletet érzel, akkor ott gondok vannak...
2014. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megszakítottam volna azzal a kapcsolatot aki legalább 5 egymást követő évben nem köszöntött fel, most pontosan 1 barátom lenne. Pedig mindenki tudja hogy mikor van. :)
2014. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!