Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a férfiak egy része úgy, hogy embertelenek a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit gondolnak, mik ezek az elvárások?
2014. márc. 22. 23:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező,egyébként milyen embertelen elvárásokra gondoltál?
2014. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
21%

Elolvastam a kommenteket,hogy jaj a nőknek mennyi gondjuk van és bajuk.Nos le merném fogadni,hogyha én leírnám srácként miket éltem át,és miken mentem keresztül mindjárt elgondolkoznának...

Nem azt mondom,hogy nincs olyan ember akinek ne lenne rosszabb nálam,hiszen vannak sokan éhezők is a világon,meg nagyon szegények is.

Azonban az ilyen hű de nagy "gonddal" küszködők többsége akik ide is írtak,valószínűleg meg sem közelítik azt,amiket én átéltem az éveim során.

A nők elvárásai meg az egekben vannak,sok éven keresztül azt hittem majd nekem is lehet valakim.Aztán rájöttem a valóságra,és rájöttem hogy valami hatalmas csoda nélkül ez nem fog bekövetkezni valószínűleg.Pontosan azért,mert nem tehetek arról,amilyennek születtem,sem arról hogy hova születtem.Nem vagyok sem ronda,sem szegény ezt hozzátenném.De ez semmit nem jelent...

2014. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
68%

9!

Nem élek a szüleimmel. Anyám valóban kidolgozza a belét, de nincs elém letéve a kaja, mert egyetemista vagyok és saját magam finanszírozom a dolgaimat diákhitelből, tanulmányi ösztöndíjból, köztársasági ösztöndíjból, szociális segélyből.

Amiket mind leírtál: Ki mondta, hogy a férfi nem vezetheti a háztartást? Jól kell választani, nem a nagy pofájú lusta balf..szhoz hozzámenni. A gyereknevelés is ugyanúgy két ember feladata. A szülés teher? Minden nő azzal jön, hogy milyen csodálatos érzés terhesnek lenni. Különben szülni sem kötelező, ha tehernek érzed a gyereknevelést, nem muszáj. Elvárás a kinézettel kapcsolatban? Legyél vékony, ennyi, ehhez az kell, hogy nem kell hét pofára zabálni és néha kocogni, meg is van a jó alak. A férfiaknak sokkal jobban meg kell szenvedniük a jó küllemért. A konkurencia meg ugyanúgy ott van a férfiaknál is.

2014. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%

nem, egy nőnek valóban sokat kell tennie ahhoz, hogy jól nézzen ki, csak esetleg a férfiak számára ez nem egyértelmű.

ott van mindjárt a szőrtelenítés. Egyszer próbáljátok ki a gyantázást. Csak egyszer. De mindenhol, ahol le kell szedni. És ezt a nők havonta végigélik, így vagy úgy. Ha nem gyantázással, akkor valami más megoldással.

A nőknek egyébként nem elég egy kicsit kocogni, ha jól akarnak kinézni. Mert a női test az sokkal nehezebben épít izmot, mint a férfitest. Zsírt viszont annál könnyebben raktároz! ráadásul ott a cellulit. Ami jön, akkor is, ha az ember sportol. Sportoláskor öltözőben látom, hogy a 17-18 éves fiatal lányoknak ott van a cellulit a combjukon,olyanoknak, akik még sokkal többet sportolnak, mint én.

Tehát ezt elvileg masszírozni kell meg ilyenek. de rendszeresen, nem egyszer.

Aztán ott van, hogy egy csomó mindent nem néznek el egy nőnek: pl. ha rendetlen, ha részeg, stb. Tehát állandóan ügyelni kell a méltóságra.

Meg ha öregszik, akkor is más megítélés alá esik, mint egy öregedő férfi.

Meg a menstruációval nem csak az van, hogy az ember begörcsöl, hanem ez egy olyan dolog, amivel mindig számolni kell: hogy pl, mikor mehet az ember nyaralni, kirándulni, sportolni, úszni, stb.

Hogy az ágynemű éjszaka ne legyen olyan, hogy az ember ruhája ne legyen olyan. és ez minden 28 napból 5 nap.

Nem akarom folytatni a sort, meg csomó mindent már leírtak előttem, de tényleg vannak dolgok, ami miatt más kihívásokkal kell számolnunk, mint a férfiaknak.

2014. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
9%
Mert talán nem azok?
2014. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 LeftBehind ***** válasza:
5%

Amennyi szőr szokott lenni egy átlag nő testén, soha nem értettem ezt a gyantázás dolgot. Azt a keveset (hónalj,fanszőrzet) igazán el lehet tüntetni egy egyszerű villanyborotvával is.

"A nőknek egyébként nem elég egy kicsit kocogni, ha jól akarnak kinézni." - na ettől most megálltam egy percre...mert nekünk talán elég, mi?!?!? Könyörgöm, egy kicsit...tényleg csak egy kicsit gondolkozz már el mielőtt folytatod a fröcsögést.


A sok mű baromságot 80%-ban a saját hiúságotok miatt használjátok. Műmell, műköröm, műsegg, műszempillák, 3 vakolatnyi smink aztán várjátok az "igazi férfit". Ez ugyanúgy érvényes a sportolásra és a fogyókúrákra. Hány olyan csajjal találkoztam, akiknek semmi baj nem volt a testével, igazi bomba alkat. Aztán másról se képesek panaszkodni, mint hogy milyen kövérek.


"ha rendetlen, ha részeg" - tudod hány ilyen ember van? És kevésbé nem is érdekelhetne a dolog, ez megint csak a ti túlzott megfelelési rögeszmétek. Az egyetlen dolog amit elítélek - és ezt mindkét nem esetében - az az, ha úgy kezeli a szexualitást mint egy gazdag kölyök a cukorkaboltot.....mindenből minél többet és minél gyorsabban.


A menstruációra pedig kérlek többször ne térj ki. Szar, elhiszem, megértem.

2014. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon értem ezt az agresszív választ, én türelmes hangnemben írtam. Nem tudom, mitől lenne fröcsögés ez. Ráadásul most először szóltam hozzá, és így mondod, hogy többet ne térjek ki a menstruációra, mikor most először tettem, és olyanokat fűztem hozzá, amik eddig nem hangzottak el.

Elég sok benned a felgyülemlett feszültség, biztos rossz lehet, de jobb lenne, ha nem rajtam vezetnéd le, miután igyekszem neked türelmesen megvilágítani valamiket.


A szőrrel kapcsolatban egyáltalán nincs igazad. Azért látod úgy,hogy egy nő nem szőrös, mert leszedve látod a szőrt, vagy ha gyantázás után elkezd visszanőni. Ha teljes valójában látnál egy szőrös nőt, akkor eléggé meglepődnél szerintem. Vannak, akik szerencsések, és mondjk szőkék, vagy nem szőrös fajták, de sajnos a legtöbbünk az igen szőrös tud lenni. Van, akinek még a karján is hosszú fekete szőrszálak nőnek,és még ott is szőrtelenítenie kell.

Érdekes, hogy ez a férfiaknak ennyire nem egyértelmű.

Ajánlom, próbáld meg a fanszőrzetedet egyszer borotvával eltüntetni, és utána bírd ki a viszketést. És akkor naponta kellene ott borotválni, vagy mi? Kipattogzik, stb. Halvány fogalmad sincsen, tényleg próbáld ki egyszer, meg fogod érteni.


A többi dolgot, amit írtál, nem értem, egyszerűen csak úgy látom, elharapódzott benned valami agresszió. Szerintem nyugodj meg, ennyire azért ezt nem kell komolyan venni.

2014. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 LeftBehind ***** válasza:
6%

A menstruációra azért akadtam ki, mert MINDENKI ezzel jön és úgy általában ez az egyetlen dolog amivel nem lehet mit kezdeni.


A gyantáztatást még mindig hülyeségnek tartom, nem kell mindig mindenhol csupasznak lennie, ha tényleg olyan hosszúra megnő a szőrzete valakinek akkor egyszerűen csak rövidítse meg.


Tudod mi frusztrál annyira? Ez a röhejes tökéletesség mánia. Annyit nyavalyogtok, hogy nektek mindig szépnek, okosnak, makulátlannak kell lennetek. Nem KELL! Ezt fogjátok már fel! Körülnézek és azt látom, hogy már a 20-21 éves csajok is úgy viselkednek és öltöznek, mint akik minimum egy milliárdos cég igazgatói. Prűdek, konzervatívak és annyi tűz nincs bennük, mint egy jégcsapban. Ki az az állat akinek ilyen nő kell? Aztán persze ők is elvárják a másiktól, hogy ilyen legyen mert "...ha ők megtették". Ti nem azért dolgoztok vagy tanultok keményebben mert követelmény, hanem mert ti így döntöttetek. Ha pedig valaki a saját döntését követi akkor ne itt verje a nyálát, hogy neki milyen rossz az élete.

2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 LeftBehind ***** válasza:
8%

Ez meg a másik dolog:

"A nőknek egyébként nem elég egy kicsit kocogni, ha jól akarnak kinézni." - azért ez elég degradáló ránk nézve. Kicsit kocogni...jó vicc.

2014. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
" Legyél vékony, ennyi, ehhez az kell, hogy nem kell hét pofára zabálni és néha kocogni, meg is van a jó alak." ezt nem én találtam ki, hanem egy férfi hozzászólásából vettem.
2014. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!