Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 év körüli pasinak mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év körüli pasinak mik az elvárásai, mi alapján ismerkednek?

Figyelt kérdés
Kb. milyen korosztályt, milyen tuljdonságokkal és külsővel keresnek. Nem lehet általánosíítani, de hátha van valami, amiben a többség egyetért. :) Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 22. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint csak nálam fiatalabb lányokkal ismerkedem (ismerkednék), mivel számomra valahogy nem vonzó ha egy nő sokkal idősebb (5 év felett) nálam. Viszont sokkal fiatalabb sem jöhet már szóba, értsd: 8 év MAX!

Külsőre nagyjából mindegy, nagyon kövér ne legyen (+25 kg. feletti túlsúly). Szeretem az alacsony lányokat, kifejezetten a 160 cm alattiakat (sajnos belőlük kevés van), az sem baj ha kicsit ilyen aranyos, ártatlan kinézete van, de ezek egyike sem feltétel párválasztásnál!

De végül is az a lényeg, hogy tetszünk egymásnak, legyenek közös érdeklődési körök, hobbik, tudjunk egymással értelmesen is beszélgetni, de a ugyanakkor játékosság is fontos, na és a bizalom! A feltétlen bizalom és szeretet (ami eleinte szerelem)!

Nem tudom, hogy ez e a többség véleménye is, de az enyém ez!

29 F

2013. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én olyan 24-28 éves korig választok.

A külső ugyanúgy fontos mint egy fiatalabbnak ez nem változik. És nem is kell hogy változzon.

A gyerek és a család szintén eltérő van aki akar van akinek nem fontos.

Elvárom, hogy a nő is letegyen valamit az asztalra.

Értelmes legyen, tudja azt hogy egy csekket hol kell befizetni a postán. (mert sokan ezt sem tudják)


Legyen tele életkedvvel legyen laza de amikhez kell azokhoz álljon hozzá komolyan.

2013. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!