Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha előttetek flörtölne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előttetek flörtölne a barátnőtök mit tennétek?

Figyelt kérdés
(úgy hogy nem komolyan csak egy "haverjával" de maga a flört poén lenne)

2014. márc. 23. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Pofánvágnám...

Najó, kezdeti stádiumban, csak viszonoznám, hogy lássam neki hogy esne. És ha elkezdene végette p..sázni, na akkor má tényleg pofánvágnám.

2014. márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt ilyen sokszor velem,mondhatni alap ez a nőknél az elején,hogy frusztrációt helyezzenek a partnerre és felmérjék a határokat.

annyi volt az egész,hogy hátat fordítottam és minél gyorsabban megszólítottam az első jó csajt,elkezdtem vele beszélgetni megnevettem,hangosan nevetünk...és láss csodát,már ott is a csajom mögöttem,a másik nő előtt jelzi a birtokviszonyt,hogy átkarol és néz nagy szemekkel,hogy ki ez a csaj.

ennyi az egész.

ha odamész féltékenykedve vetélkedni,akkor legtöbbször bukod a játszmát,ahogy a csaj is bukta a példában.


persze az is járható út,hogy odamész és domináns vagy,a témáddal egyszerűen "elveszed" tőle a beszélgető partnert,mindenki figyelmét magadra vonzod ő beszürkül,vagy harcolni fog a figyelemért és a játszma megtartásért,ezért szerintem az első módszer egyértelműbb.

2014. márc. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég, milyen emberek vannak.


Én megbeszélném vele.

2014. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!