Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátnőtök szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtök szokott előttetek fingani? Titeket zavar?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
ezkész xDDDDD én lány vagyok de évek multán se lennék olyan undorító(akár természetes akár nem),hogy a pasim előtt fingjak. az olyan ocsmány..
2011. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose szokott és zavarna. Én se előtte fingok...
2011. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
én még sosem pukiztam a barátaim előtt:),viszont van 2 ismerősöm ahol a lány igen csak oda-oda szellent a srác elé,dehát kitudja:)szerintem elég illúzió romboló:)
2011. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
már a lányok is tudnak fingani?
2011. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudnak! Az igazi lányok testéből kicsi pillangókként szálldosnak ki a gázfelhőcskék. Meg amúgy is mit gondolsz honnan vannak szivárványok? Na akkor sz*rnak.
2011. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy komoly kapcsolatban ez teljesen normális, ahogy pl az is, hogy a másiknak lehetnek nagyobb szükségletei is a wc-n. Én a legutóbbi kapcsolatomban egy csöpp szégyen érzet nélkül megtudtam tenni, ahogy ő is... teljesen természetes dolog, mindig csak elvicceltük. Most minek titkolózzak vagy szégyenkezzek előtte? Szerettük egymást, ezek pedig természetes dolgok, és érdekes semmi köze nem volt ehhez annak, hogy vége lett a kapcsolatunknak. 20/L
2011. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hehe, erre szokta az apum mondani: "kislányom, ha már mertek egymás előtt fingani, akkor az már nagyon komoly"

Nah, szóval természetesen nem ezzel kell kezdeni a kapcsolatot, hogy már a második héten ilyeneket csináltok egymás előtt, de pár hónap/év járás után, vagy mikor már együtt éltek, esetleg már házasok vagytok, akkor ez már természetessé válik. Ez is az élet része, akárcsak a szex vagy a tüsszentés.

18/L

2011. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Az első 3nak még tuti nem volt komoly kapcsolata.(szerintetek ha együtt éltek, nem fogtok szellenteni?Tudjátok ezt alvás közben is csináljátok)

Az egyik válaszolónak teljesen igaza van.Onnantól komoly egy kapcsolat, ha mertek ilyet csinálni egymás előtt...

2011. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

en az elso randinkon szellentettem egy kisebbet, meghallotta.. Azt mondta pont ilyen lanyra van szuksege, aki termeszetes.. 3eve vagyunk egyutt.. 2,5eve egyutt is elunk. O is szellent, en is. Nekem szar az emesztesem, de ez van : ) szeret, hiaba vagyok gazos :) az elsok kb 13 evesek, vagy csak eletre nem valoak meg..

20/l

2011. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!