Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan pasik akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik akik meg utaltak a nőket?

Figyelt kérdés

és ha igen,hogy jutottak el erre a szintre?

Szerintem minden no egyforma és nem lehet megbízni bennük.

Valami gén hibájuk lehet!


2014. márc. 23. 09:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem volt túl elmés.
2014. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés....
2014. márc. 23. 09:51
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nem úgy fogalmaznék, hogy megutáltam, hanem hogy sajnos nem tudom őket elfogadni olyannak, amilyenek. Ez meg nyilván az én hibám, hogy másnak képzel(t)em őket.
2014. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ma 09:53 igen....Valahogy én is így vagyok.
2014. márc. 23. 09:54
 5/23 anonim ***** válasza:
Fogalmazhattam volna úgy is, hogy már sokat tapasztaltam, és már átlátok az összes női fortélyon és "mögéjük" látok de az túl nagyképűen hangzott volna. :d
2014. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nem tudok megbízni bennük!
2014. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az egy bolond aki meg bízik maximálisan egyben is!
2014. márc. 23. 09:59
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg úgyis mindjárt jönnek a nők meg a macsók megmagyarázni, hogy mennyi életképtelen lúzer van itt. Forever Alone Powaaaa!
2014. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Olyan hülyeséget mondtok, komolyan. Ismeritek az összes nőt a világon? Próbálkoztatok 5-el, ebből lehetséges, hogy mind átvert, de akkor is hülyeség hogy az összes nő ilyen. Rossz helyen keresgéltek, ennyi.

ÉS azért a férfiak sem szent lelkek, nőként nekem is könnyű lenne általánosítani, mert köztetek is sok az idióta, már bocsánat.

2014. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csodálkozok,hogy meg egyik se ért ide :D
2014. márc. 23. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!