Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szemében undorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intoxcation kérdése:

A nők szemében undorító a körülmetéletlen pénisz?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy a nők mit gondolnak erről, mert több helyen is olvastam már, mennyire hátránya származott ebből az illetőnek.
2014. márc. 23. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy az lenne...Magyarországon az a természetes, ha nincs körülmetélve.
2014. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Zsidó csajokra mész?
2014. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem zsidó csajokra megyek, csak egyszerűen kíváncsi vagyok. Köszönöm #1 válaszoló.
2014. márc. 23. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

????

A legtöbb férfi nincs körülmetélve. Sőt, nekem még sosem volt dolgom ilyen férfival, aki ilyenen esett volna át.

És szerintem egyik sem undorító vagy bármi. Van, akinek ilyen, tehát természetes, az sem undorító és van, akinek meg gondolom vallásból vagy egészségügyi okokból kifolyólag körül van metélve és az sem undorító. Azt is megszokja gondolom az ember előbb vagy utóbb.

Akit amúgy az ember szeret vagy kíván, annak a számára nem számít, hogy hogy néz ki, csak tiszta és ápolt legyen. Szerintem.

2014. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nagy János22222 ***** válasza:
84%
Na és "mennyire származhat hátránya" és nem körülmetélt férfinak?
2014. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nagy János22222 ***** válasza:
64%

-és

+egy

2014. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak hatranyom volt a korulmeteles miatt eletemben. Tobb baratnom idegenkedett tole, amikor megismerkedtunk, aztan utana lattak, hogy van is miert idegenkedni tole, nem elveztek ok se. Volt, akinek eleinte tetszett, hogy ilyen, gondoltak, hogy jo lesz, de miert lett volna jo....

Nem jo es kesz. Van, aki elegedett, en nem vagyok az. Es eddig egy no se volt oda erte.

2014. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, erdemes megnezni a love pont hu oldalt, ami az orszag legnepszerubb tarskeresoje. Ott be lehet jelolni, hogy egy no akarja-e, hogy a partnere korulmetelt legyen. Hat en nem talaltam egyet se, aki ilyet akarna, viszont joparat lehet talalni, aki kifejezetten odairja, hogy nem akar korulmetelt pasit. Meg lehet nezni barmikor, ha valaki nem hiszi....
2014. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: Szerintem ez azt jelenti, hogy nem elvárása senkinek, hogy az legyen.

Ez biztos egy licensz, és egy az egyben csak lefordították magyarra a szoftvert. Amerikában szinte elvárás a körülmetéltség.

2019. febr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!