Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sok férfi szereti a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok férfi szereti a kis mellet, sok nő miért nem szereti a nem túl hosszú hímvesszőket (10-13 cm)? Miért fordítottan arányos?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

honnan veszed ezt a hüly.séget?

én eddig csak olyannal talalkoztam aki kismellűvel össze se jönne,az meg eleg gaz ha valakinek 10 cm,az csinaljon vele vmit.

2014. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Rosszul tetetd fel ankérdést, vagy nem érted a lényeget..

Igen sok férfi szereti a kis melleket, de a nők ezt nem hiszik el


Sok nőnek semmi baja nincs(tetszik neki, ha lehet így monondani) ha a ferfinak nincs nagy penisze, de ezt a férfiak nem hiszik el.


A nök n

Többsege a nagy péniszt nem kedveli, mer azzal fájdalmat lehet okozni, nagyobb gond szóbszerint egy túl nagy pénisz, mint egy átlagnál kisebb.

De itt is a foram a lényeg, mint a női mell esetében..

Lehet egy kis mell is lógós, és nem szép, és leeht szep kerek formás..

Ahogy a nem hosszú penisz is szeles..mert nem a hossz, hanem a szélte a lényeg.


Plusz, míg a férfi szempontjából a női mell csak esztétikailag fontos, a férfiasságnak a nő életében is van funkciója. Egy nagyobb(átlagos)pénisz esetében kevesebb múlik a használója ügyességén, mint egy kisebb pénisz esetén..


Tehát a kettőt nehéz egy lapon említeni, mert a nők mellei csak másodlagos nemi jellegek..

2014. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem kevés férfi szereti a kis melleket, legalábbis én nem tartozom közéjük.
2014. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők ízlése szinte teljesen egyforma, a férfiaké sokkal változóbb.
2014. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem speciel semmi bajom a kis mellekkel, de tény hogy a nagyobbak dekoratívabbak. Mondjuk nem ez a funkciójuk!


Elleneben nagyon leragadtunk a nemiszervek kérdésében a szexnél...

Persze, hiszen erre valók, viszont ha az elsődleges funkciót tekintjük a nagyobb mellekből (szerintem) könnyebb szoptatni az utódokat és a nagyobb hímvessző mélyebbre kerül a hüvelybe, így közelebb a méhszájhoz, így nagyobb valószínűséggel juttatja a spermát a rendeltetési helyre, könnyebben megfoganhat az utód.


Így máris eltünik az említett visszásság.

2014. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel akkora sebességgel lövell ki , hogy a méret nem szamít:)

A mellek esetén ugyancsak altalában pont fordítottan arányos a szoptatás lehetősége, termeszetesen nem arról beszelünk amikor kórosan kevés a mellszövet.

Altalában az alapból bagyobb mellű nők kisebb eséllyel fognak tudni rendesen szoptatni, mit kismellű társaik...


;-)


De még mindig tartom, hogy a nők többségének semmi baja a ksebb méretű pénisszel..

Csak esetleg aoknak, akiknek sikerült olyan tapasztalatokat átélniük, hogy pont egy kisméretű nem elégítette ki őket..

/ a felreértesek elkerülése miatt, nő vagyok, férjemnek nincs kis mérete, nekem pedig teljesen átlag mellem van(75/C) bár inkább a kisebb felé tendál/

2014. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok!

Elfogadom a magyarázatodat, én csak logikai szempontból próbáltam ráközelíteni a kérdésre és hogy rávilágítsak, a nemiszerveknek nem az örömszerzés az elsődleges szerepük...


(Bár férfiként mondhatom, hogy nem minden esetben landol a szoba másik sarkában, és hallottam olyat is, hogy a mell (~bimbó?!) mérete miatt nem tudott szoptatni az anyuka.) :)

2014. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell a masik szobáig, elég alig pár cm -l feljebb..

ba ha a megfelelő idoőben történik még az sem kell, hisz akár az előváladékból is kee gyerek, tt pedig semmi lövellés nincs;-)


szoptatás: .sajnos van olyan..befele forduló mellbimbó..van rá módszer(bimbókiemelő) de a baba nem biztos, hogy elfogadja..

Ez ugye teljesen mérettől független dolog..

Sok dolgon múlik:)



A lényeg, hogy a kérdés felvetése nem jogos...bár egymástól független valős problémával állunk szemben..


Túl sok az elvárás, ezért nagyon sokan nem elégedettek magukkal


Pl: ennek a szerintem tökéletes mellméretű,( és még szép formás is mellé plusz a mellbimbója is szép szerintem,) lánynak nem elégedett a pasija..nem is tudom mi lenne az elvárása..

A lánynak pedig lelki problémákat okoz, közben azerintem baromsagot mondott, mi pedig itt hiába mindunk bármit, a lánynak akkor is az fog a fejében maradni, mit mondott az a srác..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


..

( most nézem az alig olvasható írásom, hajlamos vagyok telefonnal nem figyelni..bocsi)

2014. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem elég a rövid farok méret?

Tudjátok mi olvasható a TESCO Gazdaságos óvszer csomagolásán?

Hogy "A LEGKISEBB IS SZÁMÍT!" X"""DDDDDD

2014. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!