Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodtam el azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodtam el azon, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött,hogy már kétszer álmodtam egy fiúval,aki amúgy az osztálytársaam és nyomul rám(azt álmodtam,hogy vele megcsalom a barátomat).De nekem van barátom és nagyon nagyon szeretem,soha nem tudnám megcsalni és nem is akarnám.De Amióta ezzel a fiúval álmodtam,belegondoltam,hogy megcsalom ,de borzalmas volt,még belegondolni is!!Miért gondoltam bele ilyen hülyeségbe? Soha,ismétlem soha nem tenném meg!!

2014. márc. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jár az a szerencsétlen fiú, ha szakítasz vele.
2014. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szép egy cseléd vagy! Mindig csak a másik pélóról álmodozol, miközben a barátod a közös jövőtöket építi!


Chhööö...

2014. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
ha már ez egyáltalán elő tud jönni, akkor az annyi...
2014. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy János22222 ***** válasza:
Mert ringyó vagy. Most még a tagadás fázisban vagy.
2014. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég rosszul tettem fel a kérdést,félreértettétek!! Na szóval,miután ezt álmodtam Elkezdtem sírni,belegondoltam az álmoba,hogy hogy tehettem ilyet,borzalmas volt,mert tényleg nagyon szeretem a barátomat.Nem tudom,hogy miért álmodok ilyeneket?!
2014. márc. 24. 06:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj! Csináld!

És utána nem sírás lesz :D

36F

2014. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!