Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi akart ez lenni? Sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi akart ez lenni? Sajnos akármennyit gondolkodtam rajta, nem jutok semmire.

Figyelt kérdés
Szóval tömegközlekedési eszközön utaztam és volt egy srác, az ajtónál állt, én másfelé néztem, de volt egy olyan érzésem, hogy valaki figyel, ő volt az. Amikor ránéztem még 1-2 mp-ig nézett, aztán leszállt. Viszont fogalmam sincs miért nézhetett, mert teljesen semleges arcot vágott, nem lehetett belőle rájönni. Sztem nem voltam valami jó formában, szóval nem hiszem, hogy tetszhettem neki, de akkor miért nézett?
2013. ápr. 27. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem hiszem, hogy bambult, mert kicsit hátra kellett fordulnia. 25/L
2013. ápr. 27. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
azért van a szeme, hogy nézzen istenem ilyen kérdést feltenni
2013. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak épp oda nézett. de tudom te ezt akarod hallani: "bizonyára halálosan beléd szeretett és még sosem látott hozzád fogható szépséget azon a tömegközlekedési eszközön".
2013. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem akartam ezt hallani, mert mint írtam, akkor talán mosolygott volna, vagy vmi, de nem tette, ezért kérdeztem. Pont, hogy attól félek, azért nézett, mert csúnyának tartott...
2013. ápr. 27. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
a pasik (főleg a jobbak) nem néznek olyan csajokra akiket rondának tartanak, legalább is sztem
2013. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!