Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már többször megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször megcsaltam a barátomat, de mégsem dobott, és veszekedni sem szoktunk. Tényleg ennyire szeret hogy elnézi nekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kellene megcsalnom... de sokxor teljesen másra vágyom mint amilyen ő... ő olyan unalmas általában, és a szex is... :/

2014. márc. 24. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Vagy pont nem szeret. Én mindig azoknak néztem el a megcsalást, akiket nem szerettem. Nem érdekelt mit csinálnak.
2014. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
érzéketlen dög vagy.
2014. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Néha már csak azért is csinálom, hogy felfigyeljen rám, szinte vágyom rá, hogy legyen valamilyen reakciója, de olyan mintha kőböl lenne.
2014. márc. 24. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
ő is félre dug
2014. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Úgy van vele hogy még azt sem érdemled meg hogy reagáljon a tetteidre.
2014. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de minél jobban szeretünk valakit, annál jobban dühít, hogyha megcsal. Aki leszarja, hogy mit csinálsz, az nemhogy nem szeret, de kb. az sem érdekli, hogy egyáltalán együtt vagytok e. Valószínűleg csak megtűr maga mellett, mint egy kis hörcsögöt vagy kecskét közben meg kedvére szórakozik más csajokkal. Csak úgy vagytok egymás mellett. Végülis, amíg egyikőtöknek sem alakul ki komolyabb kapcsolata valaki mással, addig nincs is ezzel különösebb gond, csak tök felesleges. De majd úgyis találtok mást, főleg ha félrejárkáltok. Aztán vagy ő lép le először vagy te.
2014. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy esélytelen lenne más csajt szerezni...
2014. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

pont azért viselkedik így, mert nem szeret

ő is annyira tekint téged tárgynak-pótléknak, mint te őt

egy biztos, te egyáltalán nem szereted

2014. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy le se sz*r, vagy eltűr mindent csak, hogy vele maradj, vagy azért tűr, hogy egyáltalán kapcsolatban legyen.
2014. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én megdugok mindenkit,aki hagyja,az asszonynak is elnézném ha félreszexelne,de ő elég frigid.:)
2014. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!