Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek büntet Isten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek büntet Isten amiért megcsaltam a barátomat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos meg ilyenek csak kifejezés miatt írtam.

Szóval ez már kb 1.5 éve volt és azóta egyszerűen semmi sem sikerül bármit is csinálok minden kudarcba fullad,soha nem volt még ilyen rossz helyzet mint most amik történnek velem.


2014. márc. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem azért van!
2014. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Isten nem ver bottal:)
2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bűnt követtél el, most bűnhődsz.
2014. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

javasolni akartam pedig, hogy kérdezd meg tőle, ha jóban vagytok.

amúgy nincs olyan, hogy büntetés.

2014. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy kiadós gyónás segithet megtisztínai a lelked ha öszintén gondolod
2014. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem vagyok vallásos, meg ilyenek"... meg milyenek????


egyébként én hiszek Istenben (sajnos, a 'vallásos' szó ma már gyakran inkább pejoratívan a 'bigottot' jelenti), és hiszem azt is, hogy mindenkinek teremtett egy párt. Egy életre szóló társat, aki mellett igazán boldog lehet. Én úgy gondolom, hogy aki megtalálja ezt a párt, az igazi szerelmét, az tudni, érezni fogja, hogy ő az. Hogy vele akarja leélni az életét, mert lélekben és testben is összeillenek. Nagyon fontos szerintem, hogy olyasvalakivel legyél együtt, akivel bármit meg tudsz beszélni, aki megért téged. És csak ezzel az emberrel fogod tudni a testi szerelem legcsodálatosabb érzését átélni, mivel ahhoz lelki kapcsolat is szükséges. Magyarán, azzal fekszem le, akivel együtt vagyok, és együtt is akarok maradni, mert szeretem. A szex Isten ajándéka azoknak, akik megtalálják a párjukat.

Sajnos, amiket itt olvasok, azok alapján inkább az a koncepció, hogy próbálj ki minél több partnert, "éld ki magad!", hú, ez a kedvenc mondatom...mintha a szerelmed mellett töltött idő nem is lenne élet...szóval, néha igyekszem egy kicsit erősködni, hogy nem csak ez az út van. És nem azért, mert vaskalapos lennék. 19 éves fiatal vagyok, és amiket leírtam, azokat tapasztalatból mondom. Sokat imádkoztam értem, hogy megtaláljam a páromat, és Isten meg is hallgatta a kérésemet. Mivel mindketten hisszük, hogy közös lesz a jövőnk, egy csomó felesleges aggódástól, féltékenységtől megszabadultunk.


A kérdésedre válaszolva. Szerintem ez nem ilyen egyszerű, de lehet köze a dologhoz. A Jóisten mindenkit szeret, és mindenkit próbál a jó útra vezetni. Lehet, hogy ez 'figyelmeztetés'. Igen, ez a szó, kicsit fura, de nem találtam jobbat, bármennyire gyermetegül is hangzik.


Ha már így tetted fel a kérdést, örülnék, ha elolvasnád a válaszom (tudom, hosszú), és gondolnád rögtön, hogy hülye vagyok, mert tényleg segíteni szerettem volna. Imádkozom érted, hogy rendbe jöjjenek a dolgok ;)

2014. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dragonkalo ***** válasza:
0%

Nem büntet.

Nem csinál az semmit.


666-999

2014. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz a lelkiismereted. Ha vallásos lennél, akkor mondanám, hogy a lelkiismeret Isten szava bennünk. Nem kis dolog, amit tettél, de gondolj bele, hogy milyen borzalmas bűnöket tudnak elkövetni az emberek, mégse éri őket utána sorscsapások sora... A rossz lelkiismeret miatt diszharmónia van benned és körülötted is, szerintem erről van szó. Talán meg kellene neki mondanod, hogy le tudd zárni a dolgot magadban, mert elég sok idő eltelt már azóta és nem tudod feldolgozni.
2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!